
A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :Dricsi176 | 2008.02.11. 18:18:14Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D
Helyszín: Föld
Időpont: 2057(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).he | 2010.04.27. 11:30:01Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy laptopról meg lehet bénítani az egész rendszert.

Közeleg a Valentin-nap: ajándék PC barátnőknek! ;)
eol | 2008.02.11. 11:36:13Bizony, GLaDOS still alive, viszont megöltem a hűséges Companion Cubeomat, méghozzá a leghamarabb a tesztalanyok közül :'( pedig igazán nem bántott engem, semmi rosszat nem mondott rám.

20 kérdésből - általában - kitalálja, mire gondoltál. Eccer besz...pattam. :)
Purple | 2011.01.19. 17:39:22:DDDDDDDDDDDDD alulról olvasd
http://img535.imageshack.us/img535/7512/nvtelenjm.jpg

Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of RambowErunder | 2009.05.04. 09:27:39Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :)
Agyon röhögtem magam.
Az alap sztori az h van egy hitgyülis kissrác aki egy konzervatív családban nevelkedik. (Nem nézhet tv-t nem lehetnek barátai a suliból ahova jár csak a hitgyüliből). Ő nagyon jól nevelt, jó tanuló, élénk fantáziájú, érzékeny kisgyerek. És van a másik kissrác, akinek gazdag szülei vannak de nincsenek otthon (állandóan utazgatnak), Na most ez a gyerek már nem annyira jó. :) A moziban cigizik miközben kamerára veszi a Rambo-t, lop a boltból, és állandóan van vele vmi gond az iskolában.
A rossz gyerek akar egy filmet csinálni amivel egy ifjúság filmfesztiválra nevezne, de nincs színésze, és ekkor találkozik a hitgyülis naiv kissráccal.
Többet nem írok le a sztoriból nézzétek meg és lesz másfél órátok teli röhögéssel, persze dramatikus érzelmi jelenetekben sem fogtok hiány szenvedni azt garantálom.

Sakktábla processzorokból és cd lemezekből. :)
Schabee | 2008.02.04. 23:15:03hát ez karaj

Szokatlan barátság
bandee1219 | 2008.02.20. 09:52:08Nekem sem volt, csak unokatesóméknak, meg haveroméknak, de én nem is viseltem volna el azt a csipogást.

Mert száguldoznak, mint a barom! :D

Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...
Makrrlaja | 2010.06.22. 19:50:58Ace Ventura?

Bár már több post kommenjébe is beírták, legyen külön post, ha már ennyire akarjátok. Bombagyár TV - Fekete Pákó.
Frissítés, fejlemények (köszi Árnyangyal): Pákó rendőrt hívott Hajdu Péterre.<-{st.one}-> | 2008.02.14. 19:47:23ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! ez qrva jóóóó!! X'D









