
Mi az? 10 évenként jön, és mindenre kiváncsi?
Népszámlálás.
Október 1-től kezdődik. Te hogy fogsz válaszolni a kérdésekre? Neten/papíron magad/papíron kérdezőbiztos segítségével. Meg úgy általában mi a véleményetek a dologról? Bíztok a rendszerbe kerülő adatok anonimitásában stb.
Mindjárt elolvad... ;)
szaboistvan007 | 2011.09.27. 14:43:31=))))))))))))))

Jólirányzott pofonokkal mindent meg lehet oldani. ;)
olomhuszar | 2011.09.20. 19:21:07Jó benne az angol felirat?
10 million bath = 68.91 million HUF - egy egész test végigpüföléséért

Minden elismerésem a cicusé.
rubigo | 2011.12.12. 13:32:52http://indavideo.hu/video/Hogyan_csomagoljunk_macskat_karacsonyra
Ez a macsek nem vette nagyon zokon a becsomagolást... :)

Ashley megtanítja, hogyan kössünk nyakkendőt!
Szóljon akinek sikerült ellesni a mutatványt, én még mindig nem tudok nyakkendőt kötni. ;(kotta | 2011.09.19. 15:42:18Az egyik elvem, h az ember ott vész el menthetetlenül, mikor megtanul nyakkendőt kötni. Ezt sokszor (külső hatásokra) már feladtam: legalább négyszer tanultam meg nyakkendőt kötni, de a mai napig nem megy, és ennek tényleg NAGYON örülök. Jólesik, hogy nem megy, és egyszerűen nem megy.
Wicked: pacsi!
Idézet. "hol szolgáknak már nyakkendő a járom" (Faludy György: József Attila temetése)

Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
koresztesz | 2011.09.13. 19:37:14KILL BILL 3:)

Hm. Ez most rossz helyre nőtt, vagy kettő van neki? :))
Mindenesetre a lányok értékelhetik. ;)
Kedves Izélők! Sok szeretettel küldöm a mai büntit mindenkinek!
Hálálkodni nem kell! :D (Crap.)CRaPtRaSH | 2011.09.10. 06:23:07pörpnél kötne ki, nekem mindegy ;DDD
de ez egy rohadtnagy feketepont ám most!!!
(meg egy icipici piros, hogy még mindig emlékszel a brokkoli-témára, és mert még mindig igaz, hogy néha szólsz, de az visz mindent :DD)

Naponta nézegeted az Izét? (Neadjisten szerkeszted is...? :P :D) Itt az új geek-határozó. Mindenki szabadon besorolhatja magát. :)
Nas | 2011.09.07. 17:01:10Az otthona mellett...? :D Be van csatlakoztatva az életben tartó köldökzsinórba. :D

Az Őrségi Nemzeti Park területén egy osztrák nagyüzemű zöldségtermelő cég kezdett illegális intenzív, öntözéses, kemizált zöldségtermelést. MINDEN ENGEDÉLY NÉLKÜL mély, 30-50 méteres kutakat fúrtak. A Vízügyi Felügyelőség betiltotta a kutak használatát, eredmény: mai napig fúrnak tovább...
Kérjük minden civil szervezet segítségét, akik ezen vonatkozásokban tenni tudnának az ügy érdekében.Mr.T. | 2011.09.14. 01:46:10Mr. Wallace küldte:
URL: http://vasnepe.hu/cimlapon/20110913_zoldsegbotrany_penzbuntetes_tiltas#s=rss
Szöveg: A múlt héten? volt szó az Őrségben ténykedő osztrák zöldségtermesztő cégről. Jelentem, mindent elintéztem!










www.femina.hu/hirhatter/nepszamlalas_kormany_adatok