
Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.
(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)doncamillo | 2008.03.03. 23:25:48ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD

This is the beginning of a beautiful friendship. :)
r3clbull | 2008.03.02. 22:08:02de komoly ez a kép..

Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
Perenna | 2008.03.03. 11:44:27A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te állaítod úgy neveled ahogy te gondold!

Gregory Pike és kis barátai
Cukor | 2008.02.27. 19:19:04A brémai muzsikusok elköltöztek Amerikába. :)
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).bandee1219 | 2008.03.10. 09:57:27Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)

Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :Dbandee1219 | 2008.02.29. 07:48:55A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/works/Star-Nurses.jpg :) ], de a legtöbb elég gáz. -_-

Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :Dr3clbull | 2008.02.13. 10:39:05szegények sokat készülhettek erre...

Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)rivaul | 2008.03.15. 03:16:35Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D

Hát ez az ürge tud valamit! Mehetett volna őseinkkel vadászni... ;)
ricsi176 | 2008.02.12. 14:37:34Szerintem nem azt kell nézni h fake vagy nem hanem inkább itt a nevettetés volt a cél:D Hát igen megint az oroszok:D
Továrissscs ucselnyica!:D










A számokon meg vitatkozzon, aki akar még...
http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0