
Türelmes természetfilmesek: 1 perces jelenet, amely elkészítése 2 évig tartott.
cdegux | 2010.03.26. 13:18:10baró
Nagyon egyszerű és könnyen kivitelezhető szívatás japcsi módra. ;)
Findzs | 2010.03.26. 14:52:33játszottak a FEAR című játékkal és azt hiszik Alma várja őket a budiba vezető folyosón

Modern mese, erős csattanóval a végén. ;)
coldnothot | 2010.03.14. 07:52:32Nem bánnám ha a csaj engem (vagy nekem) csókolgatná.

Gondoljatok bele abba, hogy hányan ugrálhattak ugyanígy Avataros pólóban. :D
stero | 2010.03.13. 10:24:04lol nyugi tudom, hogy Sandra Bullock egy színész csak nincs előttem a képe, hogy hogy néz ki. Ezek a hállivúdi szarságok amúgy sem érnek egy kalap szart se tisztelet a kivételnek .. (annak a 4-5%nak és most lehet, hogy jó indulatú voltam).

Steampunk kerekesszék jól.

Őszinte filmcímek - az Oscar-ra jelölt alkotások plakátjainak átiratai
Nas | 2010.03.13. 22:11:06Az Avatart lehet szeretni vagy nem szeretni, de akkor sem nyert volna Oscart (lényeges kategóriában...), ha minden idők legjobb filmje lenne. Ugyanis eléggé szúrja a szemét az amerikai politikusoknak a nyíltan háborúellenes mondanivalója...elég könnyű párhuzamot állítani az iraki "misszió" és a film témája között...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a gubacs.
A gubacs növényi szövetekben kifejlődő rendellenes sejtszaporulat, illetve sejtméret-növekedés, amely valamilyen más élő szervezet (vírus, baktérium, fonalféreg, rovar, atka stb.) tevékenységének hatására jön létre. A gubacs a benne vagy rajta élősködőknek az időjárás és ellenség ellen védelmül, lakóhelyül, költőfészkül és táplálékul is szolgál.
Egy érdekes példa az ugráló gubacs.Nusihusi | 2010.03.10. 21:55:57Jópofán néznek ki:) Az első képen úgy néz ki, mint a zabpehely:D

A 2010-es Oscar-díj győztesei.
mephistto | 2010.03.09. 20:54:53Oscar díj bürokrácia, ki szerint a legjobb, pár ember :D és azok is érdekből :D

Robot Unicorn Attack

Egy átlagos reggel Pakisztánban, munkába menet. ;)
.::JunKieEQ::. | 2010.03.02. 23:43:57Vágom most már, hogy miért van annyi töketlen a belvárosban...









