
A legjobb utazós fotók után, a legjobb víz alatti fotókat is díjazták
Csak most nem a NatGeo.Ravennë | 2018.07.05. 14:50:45Kifolyik a szemem a medréből, nem képes felfogni ezt a látványt. Brutálisan tetszenek!
Rejtély, hogy miért, de Putyinnak iszonyat jól áll, ha a Stayin' Alive-ra sétál

Ebbe a mosogatószivacsba valószínűleg szívesen beleharapnál
Ben Churchill séfnek szinte mindegyik alkotása ilyen zavarba ejtő.Ravennë | 2018.07.03. 19:05:26Hmm, megkívántam egy kis hamutálat...

Azt mondtad van medencéd!
Van is, csak fű alatt.
A sziszifuszi munka kifejezés mellé ezt a videót kéne állandóra csatolni
Tron65 | 2018.07.05. 20:05:13Ez hülye!
Hát nem csukta be a kaput!!!

Mongóliában még ma is élnek szerzetesek, de alkalmazkodtak a modern világhoz

Vannak videók, amikre egyszerűen nincs magyarázat

A szörfösök nedves álma lehet egy ilyen hullám

Nem is értem, hogy miért nézték meg 1,2 millióan ennek a kutyusnak az első úszását
Na jó, értem én, csak nem akarom leírni.Ravennë | 2018.06.30. 00:52:27Tök jó, hogy ezt leírtad, mert belőlem is kikívánkozott, csak akkor rám mondják h biztos rusnya és féltékeny vagyok. :)

Ne ítélj meg egy lemezt a borítója alapján!
Vagy ezeket talán mégis.









