
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).
Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.
Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."
(Purple-nek, kézcsókkal)

Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!
(20 dolcsi itt.)Schabee | 2008.05.10. 09:40:08hát erről lemaradtam :S
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!Purple | 2008.05.04. 22:02:52hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD

OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.Schabee | 2008.05.09. 15:45:54most mi van???
én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél
Ha már meguntad a fényképezőgéped, akkor csinálj magadnak egyet! Kinyomtatod, kivágod, összeragasztod, beledobod a filmet, és irány a szabadba fotózni :DSchabee | 2008.05.09. 15:42:12de komoly ezt télleg ki kéne próbálnom

Az X Factor tehetségkutató műsor brigádja előadja: The Show Must Go On.
A hallójáratok károsodásáért nem vállaljuk a felelősséget! :D(bár a Meat Loaf utánzat szerintem egész jól nyomja a végén!)csokioroszlán | 2008.04.28. 22:43:20Mert eredetileg ez egy Queen szám...

Nekrofília + zoofília = aranyos cicás poszt? ;)
Maki | 2008.04.22. 06:39:42Miért nem értitek meg? Szegény, árva, társtalan cica. És miért csodálkoztok? Az emberek még guminővel is.

Egy kis kerti sütögetés. ;)
Re-Peet | 2008.04.19. 15:33:08Akkor majd behajtom rajta

Mennyivel egyszerűbb a benzinkúton tankolni. :P Bár... ;D
Laci | 2008.04.20. 00:00:32Már pedig muszáj lesz még egyszer próbálkoznia, s erre van kb. 2-3 perce, ha ezalatt az idő alatt sem sikerül, akkor csobban. Bye-bye 5-10 millió dollár + pilóta.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.
De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kapBungle-tőlkottátólvalamitegy rekesz sört.
bungle | 2011.05.09. 16:18:00Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D










web.t-online.hu/abran/lotucsok.jpg