
Lekapcsolták a világ legnagyobb torrent oldalát
Bűn lenne a felhasználók részéről is a torrentezés? Az ebből hasznot húzókat büntetnétek csak? Mi a ti véleményetek témában?
A bátorság és az ostobaság között igen vékony a határ
Traveller_x | 2016.07.20. 13:28:18Ha egy szekuláris államért küzdő civil lett volna, akkor azt mondom, hogy hős. Így azt mondom egy muszlim tetű.

Kamionnal hajtott a tömegbe Nizzában egy terrorista
Legalább 84 ember halt meg a támadás következtében.kissfreezer | 2016.07.16. 10:04:06ird be a liveleak.com keresojebe a "nice attack" szavakat

Toby Harriman fotói

Üvegből lehet nem a legjobb ötlet gördeszkát készíteni
A hetedik percnél lesz igazán érdekes.Philo | 2016.07.13. 18:45:33Most vagy ennyire debil vagy csak kíváncsi volt, hogy mikor törik atomjaira. Mákja van, hogy egy szép darab nem állt bele a lépébe vagy a májába... Akkor nem vigyorgott volna így a majma.

Kivonul az Uber Magyarországról
bungle | 2016.07.25. 22:25:52www.tozsdeforum.hu/uzlet/kkv/a-taxify-az-uber-helyere-palyazik-70702.html

Ez a zene mehetne a tollfelvásárlók kocsijából a snassz szöveg helyett, lehet többen figyelnének :D
kecsa20 | 2016.07.14. 13:44:50És, sok volt a halálos áldozat?

Interjú Török Márkkal
12 éve HÖK elnök Szegeden, 12 dékánnak lett elege belőle. Ezen felül pedig még érdekes, hogy az egész interjúban egy korrekt, egyenes válasza nem volt.Traveller_x | 2016.07.13. 22:42:08jó, igen kicsit benéztem, de lényegen nem változtat

Tanulság: nem kell fényes nappal elaludni a villamoson ;)
hawkeye | 2016.07.13. 13:23:41
És ez a szintű büntetés elveszi majd a kedvüket a gazemberkedéstől? Kétlem...

A Pokémon Go őrület még csak pár napos, de a bűnözők máris elkezdték kihasználni a játék adta lehetőségeket
bungle | 2016.07.27. 10:45:39Pokémon Go: everything you need to know in 9 minutes
www.youtube.com/watch?v=AVWPWYYIcpk










Az, hogy ez most jó vagy sem, más kérdés. Böngészni meg szöveget szerkeszteni szerintem akkor már inkább egy tablet, utóbbi művelethez valami tartóval és külső billentyűzettel, bár van aki még erre is rácáfol, és nem csak tud, de szeret is virtuális billentyűzettel sokat pötyögni.
A linuxot én nem szeretem, soha nem szerettem, pedig informatikus vagyok, tehát egyeseknek egyenesen szentségtörés lehet, amit gondolok. Mindenesetre nem akarok egy milliószor lerágott csont windows vs linux, sem egy mac vs pc vitát gerjeszteni, csak bungle hozzászólására reagáltam. Igen, van más is a windowson túl, de kb elhanyagolható mértékben.