
Férfitársaim!
Ajánlom nektek, hogy kattintsatok a postképre, mert ezeket tuti, hogy ti is "meghúznátok" bármikor! ;)Loncsi69 | 2008.05.31. 19:41:40Látszik, hogy a jó hideg sör milyen népszerű, tulajdonképpen jól át lettünk b...a, mégsem morgott senki! A múltkor talán itt olvastam, vaéamelyik posztnál: ha a "MAMA" szóból egy betűt elveszel, hármat pedig megváltoztatsz, a "SÖR"-t kapod eredményül!
A hónap legizébb izéje: Hogyan csináljunk őz seggéből földönkívüli fejet? (illetve egyéb hasznos ötletek és tippek állatseggekből készült használati tárgyakhoz).Maccoyi | 2008.05.28. 23:22:55Ja ez tényleg olyan :D Szalmából egeret :D

Lucy és Bart fotói
M.agnus | 2008.05.26. 21:09:16Ahogy elnézem egyszerűen rossz kategóriába lett sorolva a poszt. A vizuállatságok között kéne szerepeltetni, mert fotóknak gyengék, de egy elmebeteg divatbemutatóhoz tökéletesek.

The Skeleton Bar - egy újabb Giger kocsma ;)
Kandur | 2008.05.21. 22:48:46Kezdjűk ott,hogy Gigernek semmi köze a vámpírokhoz(tudatlan balga népség Ő az idegenek szülőatyja) amit itt láttok az biomechanikál...amúgy a világon 3 hejen van ilyen "kocsma" és nem kevés sikerrel üzemel.Én személy szerint szerencsésnek mondhatom magam mert már voltam 1 kiállításán Bécsben...na za nem semmi volt szobrok festmények.De aki látta Dűne c. filmet ott is megnézheti a keze munkáját ugyanis a Harkonnenek "ebédlőgarnitúráját" is ő tervezte élőben se volt semmi 4m hosszú fekete márványból van kifaragva...ennyi
ja a predátor az nem az ő nevéhez fűződik

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fülesmaki (vagy galágó, angolul bushbaby).
E.T.: "Adod vissza a banánt, te óriásmajom!"
Barry: "Igen, ott még vakard egy kicsit, a hónom alatt is, köszke..."
Biguli | 2008.05.19. 23:47:49nem tudnám bántani....

Virtuális barátnő. Várjuk a 3D-s változatát... ;)
Belkar | 2008.05.19. 16:22:03nemrég volt egy Arnold Svarcanégeres film abban volt virtuális barátnő az mondjuk kicsit jobb volt hiszen 3d-s volt meg minden :) húúú de sok "volt" volt :)

BBQ-donut
Maccoyi | 2008.05.19. 21:13:32wááá.... ki lopta el a titkos horgászmódszerem :D

Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl
bungle | 2009.09.14. 10:03:52damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html

Mara Carfagna, a legszexisebb miniszterasszony
(Olaszország újdonsült esélyegyenlőségi minisztere. Berlusconi tolná...)rivaul | 2008.05.15. 02:38:08Vagy megvehetnénk az olaszoktol a hölgyet azt mutogathatnánk... :) Lehet már késő van nekem :PPP

Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
csirek | 2008.05.15. 16:48:58jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, de máshol is használom... :D









