A kínaiaknál már annyi a gyerek, hogy nem tudják hova rakni, így begyömöszölik őket egy ilyen gömbizébe, aztán irány a folyó (a szerencsésebbek vízesés közelében laknak).
Hát jah...
A húgom mondta, hogy néha én is így énekelek.
Azóta nem teszem. :SYvette | 2008.02.24. 20:19:58x'DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Neked is szokott így indulni a hétfő reggeled?
baba | 2006.11.04. 17:53:10Ha nekem majom-pofim lenne, én is megijednék :DD

Na ez milyen má????
Mindez a 89. percben és így 1:1 lett a végeredmény.
en | 2006.10.12. 12:47:10Penge, hulye vagy! nem a labdaszedegeto "goljat" adtak meg!!!
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."Austin | 2006.09.11. 07:30:47Hali!
Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest irányába nem a 6,4 jó hanem az 1.1pontt fórdítva van! : DDDDDDDDD

Így cserélnek pelcsit az apukák...
Schabee | 2008.03.13. 23:32:58ez naaaaaagy!

Hölgyek! Na így kell átöltözni...
csicsilla | 2008.02.24. 19:30:33ràjöttem!mondjam el vagy maradjon titok?elmondom mert geci vagyok muhaha a nonek olyan a ruhàja hogy egybe van varrva ès a pàntoknàl van összekapcsolva a vàllànàl!ès mindig lehajtja.de azèrt eltartott egy kis ideig mig ràjöttem szal szerintem ez lehet a megoldàs!de attol függetlenül imàdom!!!

Igyááá tejet vazzzehhh
Sissi | 2007.10.28. 18:22:30hehe...a tej tényleg egészséges, de tuti nem a bolti, ami még hírből sem látott tehenet...

Így kell fotózni jó csajokat...
Markese PhotographyMenyet | 2007.11.17. 20:37:47OmG :)









