Hát, az biztos hogy jobb és ötletesebb, mint a köpöcső... :D
De azért én ennek sem örülnék. ;]
Bár lehet hogy pár kör után belemennék egy kis mályvacukorlövöldözésbe! :D
picike autó
Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.eNMi | 2008.06.12. 22:55:12a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gyakorlatilag is dolgozom :( ezért vagyok csak igen ritkán (nehezen megy a koránkelés :) ). de lessz ez még igy se! :)

Új zenei stílus? Öngyilok cisz mollban...

Hip-hop hullahopp. :)
Hopp, a csajoknak is van itt valami! ;)
Bizarr karám
S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)dénes | 2008.06.06. 16:22:31kicsit olyan mint egy hatalmas ps3

Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
dude | 2008.06.06. 09:59:04Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)

A szakszerű kéménybontás iskolapéldája
Purple | 2008.06.04. 19:10:03mondjuk ha nem ilyen gyökött lenne a tanterv, hogy abc sorrendbe rakunk meg minden agyfasz, akkor még haszna is lenne :DD

Manapság a kislányok már nem Barbi babával játszanak, hanem a sajátjukkal...
bungle | 2010.06.25. 16:32:38Kilencéves kislány szült egészséges kisfiút
http://www.borsonline.hu/news.php?hid=31109

A pitbull, a macs meg a csibék.

Kutyával nyugtasd a papot. :D
Kis kalapos.
Dizájnos.
"Pets need love". (képzelem mennyire "love" ez nekik ;))
Bjúútifúúúl.
Tüll és organza.
600 dolcsis.
Ilyen egy kutya házassági videó:
bungle | 2010.01.06. 13:45:40Tömeges kutyaesküvő Indiában: http://www.youtube.com/watch?v=aG9b5Kd5f4E










csak a pasi miatt néztem meg... :P
/rakás nyuszivillantós pi*a, dögös palik alig :(/