Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :PLaci | 2007.03.31. 19:35:25Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hosszabban meg tudja nézni a csajokat (vagy pasikat) akik mellett elhajtott. Az vesse rá az első követ aki nem tenné szívesen egy-egy esetben.
David Letterman lebetegedett, így Adam Sandler beugrott helyette és hozta Matzoball nevű kutyáját is.

Fickó félbevágta a házát... így kell elválni. ;)

És ezt így hogy?
Laci | 2007.03.02. 23:52:53Hát, ha még a "Tárulj szézám"-ra se nyílik meg a házfal, mit lehessen tenni...

Garfield: "Mit szórakozik ez a hülye a kamerával, mintha ő nem így szokott volna dögleni a tv előtt a kanapén..." ;)
Laci | 2007.03.03. 00:28:30Az első 30 másodpercig azt hittem ez egy kitömött a macska. Azután megmozdult a feje. Felénk és vissza. Érdekelne (de azt vagy nem mondták, vagy nem értettem), hogy mit nézett a tévében.

Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).
Így kell vízzel rajzolni - Jeep marketing.
Élien | 2007.02.14. 13:37:58Koponya volt az ötletgazda !

McDonalds Rap
Így kell profin rendelni a Mcdonalds-nál. Na, ezt próbálja meg nálunk valaki megcsinálni. You wanna Big Mac?tibz | 2007.02.04. 21:17:48mindenki mást szeret! de megkapta amit kért?

Tudsz így fekvőtámaszt? :)
sevenfingers | 2007.01.30. 17:14:47itt a break-es srac http://www.youtube.com/watch?v=ddAWx-si6z4 nem biztos, hogy nehezebb de ez a negergyerek mast is tud nem "csak" fekvotamaszozni.

Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)Purple | 2013.04.26. 15:47:37:DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)









