
Kobi Levi cipő designjai
vajalja | 2010.10.13. 19:30:24abban a csúzlis valamiben csak egyszer lépjen félre a szerencsétlen :D csak egyszer...
Bálnatakonygyűjtés távirányítású helikopteres megoldása, denevérek közötti orális szex dokumentálása, asztma hullámvasutazással kezelése - csak pár példa a rendkívül fontos tudományos eredményekből az idei anti-Nobel-díjak átadásán. :D
Egy tavalyi díjazottról post itt.izébigyó | 2011.09.30. 10:38:27Telt hólyag és wasabis tűzjelző: íme az idei IgNobel-díjasok
http://hvg.hu/Tudomany/20110930_ignobel_dijasok

Az igazi Vasember - a XOS 2 Exoskeleton viselője tizenhétszer erősebb, mint egy átlagember.
drgore | 2010.10.02. 15:32:51Eszembe sem jutott hogy ezt a típust használják és kábelekkel a hátán rohangálnának a katonák. Személy szerint valami ilyesmire gondoltam:
http://www.youtube.com/watch?v=kat8I5UM_Vs
Ennek pont az a lényege amit leírtam. Nagyobb teherbírás=több lőszer, erősebb fegyverek. Kíváncsi lennék arra hogy valójában hol tart a fejlesztés mert az biztos hogy nem a csúcstechnológiát fogják mutogatni a neten/médiában.
Csak egy átlagos nap Amerikában... Mondjuk lehet, hogy San Franciscobanmelegedebb..öö... meredekebb dolgok is történtek volna azon a matracon a két srác közt. :DFindzs | 2010.09.30. 11:41:00hogy kificent már a zsír a sebből mikor a kocsiban voltak a végén
zsírleszívás :)
egyébként 0:38 -nál látszik ahogy beveri a combját a járdaszegélybe

Hussein Chalayan átalakuló ruhái... Srácoknak a videó végét ajánlom! ;)
Tooni | 2010.09.25. 19:05:59Ez nem divatbemutató. Fogpiszkálóreklám.

Foci + Asztalitenisz = Headis
A sportot 2006-ban találták ki Németországban, ahol már elég komoly bajnokságokat is bonyolítanak ebben a játékban. Szabályai az asztaliteniszhez hasonlóak, viszont fizikailag sokkal jobban átmozgatja a testet, mint a ping-pong és természetesen "fejben mindig ott kell lenni".Dawe | 2010.09.24. 12:04:23én is ezt vártam mikor kapja telibe az asztal sarkát :D

Hókusz pókusz, sztetoszkópusz
S lám, előbújt a kisz mókusz!lb7 | 2010.09.23. 11:17:26nem értem miért maradnak ülve és kezdenek el csapkodni...idióták
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a homoki macska (Felis margarita), vagy margaritamacska. Az afrikai és ázsiai sivatagokban őshonos. Kisebb, mint a házi macska (egy felnőtt homoki macska súlya átlagosan 2-3 kg), de a fülei hatalmasak, azok védik a nagy hősugárzástól. Ha rendkívüli a hőség, akkor beássa magát a homokba, így hűti le a testét.Laretta | 2010.09.30. 14:58:19Nagyon aranyosak, bár ezek is vadak sajna

Belevaló srác. ;)
Nusihusi | 2010.09.15. 23:34:40Ez vicces szívatás:D Belevaló vagy... a kukábaXD

A Mythbusters mai epizódjában: zuhanó gépen nincsenek ateisták.
Ti hallottátok őt imádkozni? ;)mephistto | 2010.09.17. 01:52:42sztm fake, hogy az isten vérveres fba nem ejti le a kamerát végig kamerázza a pánikrohamát minimális remegéssel ami azért van mert rázza a másikat közben tartja, én rengeteget kamerázok naponta, és tudom, hogy ha célon akarod tartani akkor odafigyelés szükséges nameg nyugalom, ez meg pánik közbe sézpen vette fszául, magyarul végig nézte, de azért érdemes lenne megjátszani komolyba









