
Így szombat estére tudom ajánlani a társastánc egy kultúrált változatát... Jó szórakozást! :)
disaster0128 | 2007.08.25. 14:01:20Én punk ként is rengeteg ilyen buliba keveredtem.Qva jó a hangulat meg a buli is.Mondjuk én 2 méter magas vagyok ugyhogy nekem lehet hogy azért volt olyan normál szintü.Waking, ha szerinted a pogó lightes akkor gyere el egy exploited koncertre.Ami a gubacsiban volt 3-éve arra nem mondtad volna ezt.Vagy gyere el a padlásra veszprémbe ma Buttholes-ra és ott is megnézheted a lightes pogót. :-)
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))Athelas | 2007.08.08. 22:50:05megunta az életét
Oscar, a macska előre jelzi a betegek halálát. Ha letelepszik valamelyik haldokló mellé, annak kevesebb mint 4 órája van hátra, így jobb, ha hívják a családtagokat...nagyonhulyevagyok | 2010.01.15. 22:57:25Oscar, a gyilkos macska

Aztán vigyázni az edzőteremben, nehogy ti is így járjatok! :D
Baci | 2007.07.22. 23:57:52Jó én ebből egy szót se értettem. De már rám mondták egyszer hogy agyhalott holott nem is én voltam a hibás. Simán nem lehetne "előadó - számcím" formációt alkalmazni?

Telefonálni akarsz a koncertünkön?!!! Akkor így jártál... :D
lilaflexninja | 2015.08.28. 11:39:22Nem tudom, az izé az egyetlen amit nézek :)
na jó, ez spec. a tumblr-ön jött szembe, ott meg friss minden, amit ma oszt meg valaki. Igaz, a youtube-on nem néztem a dátumot.

Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak kiwnw | 2007.11.05. 10:23:59osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszeriparba van .. sztem rég megvan már a gyógyszer erre is, az aids-re is stb .. legyen mindenki egészséges? legyen a Föld túlnépes? a f@szt, legyen sok pénze azoknak akik benne vannak, aki meg beteg az meg fizessen a semmiért aztan haljon + ,siralmas :/

Nyomj egy gyémántot egy kagylóba... így készülnek a gyémántberakásos gyöngyök! ;)
Su | 2007.06.18. 17:30:00ok:)

Japán barátaink már megint nem tudtak mit kezdeni az idejükkel, így készítettek egy sörcsapos robotot. :D
byGreeg | 2007.06.11. 12:29:31na ha ez csapolna a sort nem reszegednek meg aszem, nem a gyorsasagarol hires

Nálam majdnem így néz ki a mosogatótálca... ;) Nem akar valaki mosogatni jönni? Meghálálom... :)
Yorick | 2007.06.05. 16:24:20Teccik.... És ha az alsót kirántom, akko is így marad ?

Szegény kis majommal így kibaszni.... :D
kobuto | 2007.06.04. 19:17:50Egy ismerősömnek banán nélkül is kibontották a szélvédőjét... Kiszedték végig a gumicsíkot, stb :)









