Mai ismeretterjesztő rovatunkban a vámpírvipera (Viperidae Vampira). Elsősorban Észak-Amerikában honos, szereti a feltűnést, kedvenc tartózkodási helye a tetováló és piercing szalonok környékén található.
Sajnos nem tartozik a kihalófélben lévő állatok közé.
Most nem cica, hanem egy birka fogadott örökbe, méghozzá egy kis elefántot! :D
Ártatlan-méz Előd | 2008.11.12. 18:28:44még jó! Kicsit má' sok a macska... cic-izé :)

Pingu, a bébi pingvin legújabb barátja.
isty | 2008.12.09. 17:13:18Linux :D:D

Monifa (nigériai jelentése: "Szerencsés vagyok"), a sydneyi Taronga állatkert 2008. október 15-én született törpevíziló-bébije.

A Fővárosi Állatkert újszülött orrszavúja élőben az interneten.
M.Andreas | 2008.10.29. 10:29:04Három a magyar igazság.
(Egy meg a ráadás.) :P

Nagy cicák pancsolnak :)
Magyar cikk a Hír Izén.NoGoodNick | 2009.04.07. 01:16:35Some pussies are bigger than others. Just as some are nastier than others as well.

A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.
Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.norbertvincze | 2015.10.17. 11:55:02http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#

"A testőröm..." :)
H.duju | 2008.10.17. 21:17:27azt a kutyát elfogadnám:)

Képek az anyaméhből
bogar | 2008.10.18. 19:12:35kösszke . de nincs semmi ami miatt angolt tanulnék :D maradok a németnél( az olyan közeli a szivemhez )

Hát ez állati! :D
iw84u4t | 2008.10.16. 20:00:37Battle of the Beasts - Kenguru vs. Tyúk










Sz'al az élőlények latin elnevezésében Linné óta a fajnév kis betűvel irandó, ill. a -dae végződés az mindig családot jelöl, nem nemzetséget, tehát hitelesebben nézne ki mondjuk akkor már a Vipera vampiria;) (dőlt betűvel persze).