
Elkészült a Facebook repülő ingyen wifije
A napelemes, 400 kg-os, 42m-es szárnyfesztávval rendelkező drón 18 és 27 km magasságból fogja szórni az ingyen netet.Dmckayals | 2015.08.01. 18:12:00Skynet? :D
45 mp alatt 4 km magasba
Dmckayals | 2015.08.08. 08:26:13Igazából még több is, mert 15.000 lábig ment fel, ami 4572 méter.

A világ legkisebb vezeték nélküli fülese
A kis eszköz mindössze 5 grammot nyom, „magassága” 2 centi, átmérője 14,5 milliméter.norbertvincze | 2015.07.16. 13:18:08Play time: up to 2.5-3 hours

Peruban a 122 méter magasban lévő üvegkapszula „lakosztályokat” úgy lehet birtokba venni, ha a bérlő előbb megmássza érte a sziklafalat
Szancso | 2015.07.10. 20:12:26Nálunk egy földszintesért is qrva sokat kell csúszni-mászni. ;)

Tippeljetek, photoshop vagy nem a képen szereplő bocika? ;)
lilaflexninja | 2015.07.06. 09:15:40Az invaders mintát biztos rásoppolták!

Tinik egy közel 180 méter magas tévétorony tetején. Vajon mikor esik le egy?
bungle | 2015.12.01. 16:17:04Russian guys on the roof top in Dubai. Princess Tower .414 m (1,356 ft)
www.youtube.com/watch?v=qMXP0N3FD9Q

Ázsiai szöcskék ;)
Himbeer | 2015.04.29. 23:37:04Mondjuk elég jók a kínaiak súlyemelésben :)

Zsák a foltját :)
vater85 | 2015.04.21. 22:13:45Én jó ha a válláig érnék neki, pedig én se vagyok kicsi :D

Véleménynyilvánítás mesterfokon! :)
bizkit_ | 2015.04.19. 23:42:54felmaszott... lenezett... osszesz@rta magat :D

Fotózkodnál ezen a sziklák közé beszorult kődarabon?
bungle | 2016.08.03. 22:35:56Elég régi, de hátha valaki még nem látta ezt a félkegyelműt:
www.youtube.com/watch?v=PMA0Cv5Q2Mo









