
A világon mindenki mindenkivel rokonságban áll?
Nope | 2012.09.02. 12:46:22Bullshit az egész ... ha _egy_ személyre (egyedre) akarod visszavezetni az egész emberiséget, nyugodtan visszamehetsz az első egysejtű fehérjéig 3,5 milliárd évvel ezelőttre, mert onnantól kezdve hogy megjelentek a fajok, több (száz/ezer/millió/milliárd) különálló egyed szaporodott egymás mellett mint faj (és nem mind egymással), és az egész faj együtt fejlődött abba az irányba amilyen formában ma látható. Szóval az egy közös (ember) ős koncepcionális tévedés.
Cigánytábor felszámolása francia módra. Az angliai Dale Farm területéről 10 évig tartó jogi huzavona után sikerült kitelepíteni a romákat, a franciák ennyi hét alatt romboltak le 6 tábort. 300 eurót adnak minden felnőtt romának + 100 eurót gyerekenként az utazási költségeken felül, csak húzzanak el az országból. Az angolok tartanak attól, hogy hozzájuk mennek...komcsi | 2012.12.11. 13:41:30http://kuruc.info/r/4/105215/
A franciák nem utaztatják tovább közpénzen a megélhetési kitoloncolásból élő cigányokat

Játékok, amiket gyerekként talán mindannyian játszottunk a fejünkben... :)
Írjátok meg, ti még milyen képzeletbeli játékokkal szórakoztattátok magatokat!Purple | 2012.08.26. 08:03:25:DDD

70 éves asszony, aki 30 évesnek néz ki (plasztikai műtét nélkül).
27 évvel ezelőtt Anette eldöntötte, hogy elfelejt minden főzött ételt és csak nyers gyümölcsökön, zöldségeken és magvakon él.Tooni | 2012.08.31. 20:19:04Komment:
" igazából a férje járt jól mert ötven éven át egy harminc éves jó pcsát kefélt"
:D

Minden cigarettásdoboz ugyanúgy fog kinézni
bungle | 2012.08.30. 12:16:22Sötét fellegek gyűlnek a dohányosok felett
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/08/30/dohany/

A Fővinform jelenti: mindenki közlekedik. :)
norbertvincze | 2012.08.12. 16:46:14nem semmi, amikor áthajtanak a bicajoson nem nagyon akarnak megállni. Ennyire tényleg nem számít egyeseknek a mások élete?

Taken 2
Minden akciót reakció követ, és a párizsi albán maffia reakcója nagyon durva.
Liam Neeson ismét kemény.
A science fiction látnokai
Ridley Scott, aki olyan klasszikus hollywoodi filmeket rendezett, mint "A nyolcadik utas: a Halál", a "Szárnyas fejvadász" és a "Gladiátor", egy vadonatúj nyolcrészes sorozattal jelentkezik, amelynek címe "A science fiction látnokai". Scott maga is sokat dolgozott rendezőként a science fiction területén, és hitelesen mutatja be a műfaj és a folyamatosan fejlődő tudomány és technika közötti kapcsolatot. Jules Vernétől kezdve Isaac Asimovon át George Lucasig és Phillip K. Dickig az egyes szerzők fantáziájának szüleményei sokszor ösztönzően hatottak a kutatókra. Mindegyik epizód egy olyan sci-fi szerzőre összpontosít, aki maradandó nyomot hagyott a minket körülvevő világban.
A sorozat youtube-ra feltöltött részei:
Arthur C. Clarke
George Lucas
Philip K. Dick
Robert Heinlein
H. G. Wells
Jules Verne
Mary Shelley
Azoknak akik nem szoktak tv-t nézni: szeptembertől minden nap lesz tesi óra az iskolákban. Köztudott, hogy huzamosabb szellemi terhelés után a fizikai terhelés felüdítően hat. Ebből a szempontból abszolút pozitív a határozat. Viszont, van-e elég jólképzett tanerőnk az ellátáshoz, vagy még mindig csak a megkeseredett, és semmihez, főleg magához a pszichés neveléshez nem értő emberekből lesznek testnevelés tanárok?
Vélemények, emlékek a testnevelés órákról, és a nem enyhén manipulatív filmecskéről?kotta | 2012.08.07. 13:31:27Aki már ebből is anyagi kérdést csinál az szerintem el van tévedve: egy teljesen normális tesiórához elég egy füves rét meg egy labda. Lehet tornázni, focizni, kézizni, akármit lehet. A tanerőhiány már gond lehet, bár messze nem értek egyet azzal, hogy csak megkeseredett lúzerek vagy katonaagyú izomgépek lennének a tesitanárok. A kivételeknek meg ezúttal nem tisztelet, hanem ők menjenek kapálni vagy más melóba.
A kötelező tesióra meg marha jó ötlet: ha nem volna kötelező, még jobban elszaporodnának a világfájdalmas emó-szcín-akármi hurkagyurkák és a löttyedt és/vagy nyávogós tüncibüncicukicicák. Belőlük sajna felnőttként se lesz jobb... Ezek eü. (ebben értve pszichológiait is!) ellátása nagyságrendekkel durvább tétel, mint két kapu vagy 3 kötél vagy 5 zsámoly.
Gyerünk ki mozogni!
Emlékek: az én tesitanárom bájgúnármenőcsávó volt, néha eszébe jutott a tananyagféle, és akkor azt tényleg rendesen végigcsináltuk (talajcuccok, tornaszerek) de 80%-ban végigfociztam a tesiórákat. Eredmény: volt kondim, elküldtek futni még valami diákolimpiára is, és nekem speciel mindvégig tetszett a dolog.
A sofőr hallgatja az autórádióban a felhívást, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik, majd megszólal: Hogyhogy egy? Mind!Nusihusi | 2012.07.23. 20:12:31Postszöveg respect:D Én azért összefostam volna magam:D









