
Szemékszer - mi jöhet még??? Nem tudom ki hogy van vele, de én tuti nem bírnám elviselni... :S

A világ legdrágább Barbie babája (~16,4M Ft).
CRaPtRaSH | 2008.09.14. 09:37:32kizárt ;] Barbie azóta is idegbeteg és egyedül neveli a kölköket :D

"Fogd a nőt és fuss!"
Így is nevezhetnénk azt a futó és akadályversenyt, amit Finnországban rendeztek meg. :)bungle | 2009.03.12. 09:16:01funhight küldte:
http://funsafari.blogspot.com/2009/03/north-american-wife-carrying.html

Férfinevek, női nevek (bár volt a témában hasonló).
A Magyar Tudományos Akadémia ezeket a neveket tartja adhatónak eme becses és nagymúltú országban! Anakin, Beatricse, Dezideráta, Dzsásztin, Dzsúlió, Filadelfia, Lüszien, Móka, Triniti, Zseni, Zsülien és a többiek...
Tessék felkészülni röhögésre, sírásra, kiakadásra! :)))bungle | 2010.02.25. 15:14:19tonhalakhat küldte:
URL: http://keresztnevek.blog.hu/
Szöveg: "A létjogosultságért könyörgő utónevek blogja. Személyes kedvenceim a Rogrő, az Ongvirázsa, és a Káf. :)"

A kis Michael Flatley. ;D
Frissítés: már MC Hammer-es remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)Savitra | 2008.09.09. 21:29:01Szerintem inkább Michael Jacksonos volt. Sokat nyúlkált a cerushoz.

Pethő Spears, valami Béla Szpírsz újhullám (?)
pethospears | 2009.01.06. 18:14:35Nagyon szép kommentárokat írtatok, csak gratulálni tudok! szirszet meg csókolom (K) (K) ! A vélemény nyilvánítással nincs gond csak azzal, hogy van pár " bunkó paraszt " aki nem véleményt vagy kommentárt ír, hanem sérteget, leszól és rosszindulatú megjegyzést tesz! ( őket is csókoltatom )

Jesus Is My Friend
Hétvégén nem lesz post, mert megtértem.bungle | 2010.04.15. 12:35:38Shifty küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=Dkkg2tPDYHw
Szöveg: "A Sonseed visszatér egy átdolgozott szöveggel :) cenzurált változat :D"

Az Image Metrics technológiája lehetővé teszi az arcmozgás leképzését bármilyen digitális karakterre.
fari.tro | 2008.09.02. 21:23:06a pofavágások közben sztem mindenki uazt csinálja mint a csaj....

Bár volt ma már bünti, az egész lightos volt Gubi Rudihoz képest...
Macamoto | 2008.10.31. 10:00:29És még apám kinevetett mikor azt mondtam, hogy alakítson zenekart…
A mazoistáknak viszont ezek biztos bejönnek, de én legszívesebben az ereimet vagdostam volna miközben hallgattam XD
Ingyen repülőjegy a csehországi romáknak
"A Nemzeti Párt ma megüzente a Cseh Köztársaságban letelepedett cigány közösségnek, hogy hajlandó anyagilag támogatni minden egyes cigány távozását a Cseh Köztársaságból, menjenek bárhová, Indiától Kanadáig".rivaul | 2008.09.03. 06:35:29Én is fizetnék nekik csak takarodjanak :( Bár az irtásuk ellen se tiltakoznék akár ki akármit is mond.










http://luxurylaunches.com/jewelry/contact_lens_jewelry_by_eric_klarenbeek_to_pimp_up_your_eyes.php