
Jóval kevesebb papírt használnál, ha neked kéne előállítani

Üvegház az Antarktiszon
Az EDEN ISS lényege, hogy olyan növénytermésztési körülményeket szimuláljanak, amikkel a Marson fognak találkozni.Dmckayals | 2018.01.23. 12:37:23És ezzel is a Bálnából tartják a kapcsolatot? :D

Ez a 200 méteres palánkra dobás tuti nem trükkfelvétel
sapkabarna | 2018.01.23. 10:23:24Nem feltétlenül. Inkább egy reklámfilm: a sportszergyártó fizette az útjukat, a felszerelést, és a felvételt.
A szerteszét heverő labdákból látszik, hogy elég sok próbálkozás volt a bemutatott dobás előtt.
Egyébként általános iskolai tapasztalataim alapján az ilyen lefelé pottyantós dobás lényegesen könnyebb, mint szemben eltalálni valamit. Csak mi nem 200 méter magasból dobáltunk, hanem 15 méterről.

Itt egy nyugis kedd reggeli program
Élő közvetítés arról, ahogy norvég vonat zakatol.Dmckayals | 2018.01.23. 15:45:01Nálunk ez is késik... :D

Szóval ilyen egy igazi vírusvideó :)

Egy mini atomreaktorral termelnék az áramot a Marson
hawkeye | 2018.01.21. 09:42:27Ez most vicc?
Mert annak igen rossz.
Talán próbáld meg újra, nappal, akkor világosabban látod a dolgokat...!
:)

Nem csak az utakon, vizen is tudnak az emberek hülyén közlekedni
hawkeye | 2018.01.20. 11:12:08A hajó vezetőjének nyilván béemvé/merdzsó/audija van, és hozzászokott, hogy mindenki eltakarodik az útjából....
:)

Használd ki a telet!
Hűtsd a kocsid tetején a piádat! Mondjuk ezen az orosz településen az is elég, ha fél perce kirakod az ajtó elé.
Ha a kocsi már nem indul a hidegben, jöhetnek a kutyák
A Bikejoring az, mikor a kutyákat egy bringa elé fogják be.
Durván csökkentették a sószórók éves költségvetését
Vagy a srácok csak simán belevitték a mókát az unalmas melóba.Ravennë | 2018.01.16. 16:31:28https://www.facebook.com/mgharbaeneuropa/videos/vb.274124236068170/982562731890980










Sok videója van a csajnak.
Hátha egyszer letolja a textilt is :)