
Inventionland - a fantázia szárnyain repül az idő és a munkaóra. :)
Az amerikai cég évente 2000-2400 szabadalmat jegyeztet be. Feltalálóik ilyen kreatív környezetben második gyermekkorukat élve dolgozhatnak.BusKeyCome | 2010.10.03. 12:46:50Szerintem az a Nascar (?) pályára hajazó iroda kifejezetten tré azzal a komcsi érabeli mosókonyha fílinget sugalló fekete-fehér padlóburkolattal. A többi viszont erősen teccős. :))
Körömolimpia 2010 (London)
Nusihusi | 2010.09.28. 18:15:01Ezek valami ultra giccsesek:P

Úton a világ legnagyobb napelemes hajója - a PlanetSolar a tervek szerint 140 nap alatt nyolc csomós - 15 kilométer per órás - sebességgel kerüli meg a Földet.
cici | 2010.09.29. 08:09:02Ahhoz, hogy a napelemes cuccosok elterjedjenek a jelenleg istenített és egyeduralkodónak számító belsőégésű motorok világában, először meg kell győzni a népet, hogy ez menő.
A nagy, hangos ropogó motorok hosszú ideje dobogtatják meg emberek millióinak szivét. Annnnya milyen hangjaa vaaaaaan.
Most rá kell nevelni az embereket, hogy tessék az napenergia milyen király dolog.
A baj az, hogy még mindig többet költenek a kőolajszármazékok pótlására szánt anyagok kutatására, mint a hatásosabb napcellák fejlesztésére. Jó lenne már félig áttetszőben, öntapadós fóliaként kapni, hogy bármilyen sima felületre fel lehessen passzítani. Az autó menniyt áll a tűző napon nyáron? Ha azt az energiát a jármű hajtására használhatnánk, és addig a kis ideig nem a méregdrága benzint füstölnénk el. Mindenkinek jobb lenne.
Nem? De.

Vigyázz... kész... ESZIK!
tjunior | 2010.09.24. 11:08:22ezek szerintem angol rókakopók, gyönyörűek, imádom a hangjukat is :)

Családi kör: táncoslábú apuka és két kislányának előadása.
Szkaripoci | 2010.09.28. 18:17:38Szerintem apuka olykor-olykor kokózgat...

Oktoberfest 2010 - 200 éves a sörfesztivál.
Nem kicsit drága a sör: egy korsó, azaz egy liter sör 10 euró körül mozog (~2800 Ft).Sörözni még lehet, cigizni már nem. Jövőre inni is csak alkoholmentes sört? ;)originalcube | 2010.09.22. 10:23:03Nem vagyok nagy sörös és ezért meg is kövezhettek / :DDDD/ de:
Egy ilyen fesztiválnak a sörcsapoló értékesítőknél mi lenne elvileg az elsődleges cél?
Az hogy reklámozza és terjessze a sörét hogy minél többen megismerjék.
Ezt hogy érheti el?
Ha mindenki megkóstolja vagy esetleg jól be is baszik tőle. :DDDDD
Akkor mi lenne elvileg a helyes cselekvés?
Az hogyha "szarér' hugyér' " adná a sörét és nem olyan drágán mintha itt a fesztiválon akarná ebből megszedni magát.
/A szarér' hugyér' csak képletesen gondolva egy reális árral nézve./
Csak mert lehet hogy a német satöbbi túrista /mo-i fesztiválokat nézve/ megveszi ilyen áron a sört/bort de ez nem nagy réteg.
Bár ahogy olvasom többőtöktöl ez más országokban is hasonló pediog biztos vannak helyek ahol ez úgy működik ahogy felvezettem nektek az elméletem mert ezt sem a levegőböl Szíttam' ki.
Hanem hallottam róla.
De mint ahogy az elején is mondtam nem vagyok nagy sörös így ez csak egy kérdés volt a részemről..

Electric Box 2
xheality | 2010.09.21. 20:58:00én a 2. megakadtam :DDDD

Légkondi házilag, olcsón, környezetbarátságosan. ;)
A hatékonyságát meg döntsétek el ti...Laretta | 2010.09.30. 15:15:24Vályogtéglás falú házban egyáltalán nincs szükséglégkondira, tapasztalatból mondom. Kellemesen hűvös odabent a levegő.
Újabb lehetőségek a búcsúzásra. Lehetsz hanglemez (lásd a képen kattolva, róla szóló cikk itt) vagy házi humusz. Korábbi koporsós megoldások.lb7 | 2010.09.10. 14:24:25Kíváncsi lennék hányan fognak élni a lehetőséggel... a koporsók visszataszítóak szerintem

A házánál is magasabb fát növesztett háza elé bosszúból egy brit férfi, amiért szomszédai lebontatták vele korábban a háza köré emelt 3 és fél méter magas falat.
izébigyó | 2010.11.05. 10:12:04Kivágták:
www.dailymail.co.uk/news/article-1326521/Towering-35ft-tree-given-chop-left-grow-control-20-years.html









