
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
Nagyon jól korcsolyázó majmok a jégen. :)

Star Wars esküvő
Balázs | 2008.08.10. 16:11:48Valentino te állat:DDDDDXD

Szóval ezt csinálják az oroszlánok, mikor unatkoznak... ;)
mephistto | 2008.08.04. 14:35:19kicsi felbontás hamar lerendereli nem muszály high poly részletességűnek lennie, ráadásul a táj az valós video felvétel a oroszlánokhoz kellett egy két fűszáll azt kész simán megvolt pár óra alatt a képi render utána talán egy kis after fx vagy hasonló meg rá hang
nameg az animáció stb
1 nap a latt lezavarta az egészet :)renderrel együtt. látszik, hogy nem most csinálta először és nem ez az első munkálya tehát gyakorlott, nem vészes már neki ez :)

Csináltad már manga lánnyal? ;)
Esetleg egy divatos bukósisakot valaki? :DSAKU | 2010.07.04. 14:16:36az oké h imádom a mangákat meg a japánokat de azért mindenek van határa és ez túl tesz ratja ... XD
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)Schabee | 2008.08.13. 15:32:30ez tök jó

A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét
bungle | 2010.02.12. 22:43:11Tóth József küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20100211-orionkod-a-vista-teleszkop-eddigi-legreszletesebb-infravoros-kepe-a-kodosseg.html
Szöveg: Nagyon szép képek az elérhetetlenről...

Pár újabb sufnituningolt bringa.

Batmobile - papírból. Csináld meg te is a letölthető pdf-ek alapján!
MonTom | 2008.07.24. 16:47:17Én még a papír lépegetőt se fejeztem be.
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.Gäboh | 2010.06.17. 20:06:22http://float.sadkeanu.com/?url=index.hu&bgheight=1550&bgwidth=1270&size=50&facing=left&t=35&l=900










köszi;)