
Bárcsak így indulna minden reggel... :)
bandee1219 | 2008.01.29. 12:22:49Annyira azért nem kell figyelni. Amúgy én nem használok ilyen kencét, lehet ez a baj sokszor? :)
Így kell mini papírrepülőt csinálni.
kamubekLaca | 2008.01.12. 10:11:07Aranyos! És tényleg nem nehéz. Biztos csinálok majd 1-2 röpcsit!

The Darwin Awards
A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.
(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)bungle | 2012.03.06. 13:18:44Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet
Legalább már nem kell neki gödröt ásni. ;)

Karácsonyosítsd zenéid! :)
(Pl. karácsonyi szerelmesdal. ;) De kipróbáltam a biciklis Queen nóta japán verzióját, ami már önmagában hatalmas büntetés, nem hogy még így... bungle) ;)
Írjátok a kommentekbe a karácsonyított zenék linkjeit!jumeirah | 2008.01.01. 13:16:43Köszönöööööööööm :) Már ki is boritottam vele mindenkit :P

Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
Valerius | 2007.12.30. 23:15:22És mikor tették bele a benzint? =)

Na így jár aki nem veszi figyelembe, hogy ha tartósan +7 fok alá csökken hőmérséklet, téli gumira kell váltani... :D
bandee1219 | 2007.12.05. 20:50:43De ez jég, nem hó!

Greenpeace így reklámozza az energiatakarékos izzókat. :)
bandee1219 | 2007.12.05. 19:54:35Kösz! Ezt nem tudtam kivenni. :)
Tényleg szokatlan reklám, de jó.

Te is így ébredsz? :)
Schabee | 2008.01.23. 19:20:33pedig annyira nem raqjongok a macsekokért de ez tök ari

Nem semmi járgány! Jól jön most, ha így folytatódik a havazás... ;)
Nico_71 | 2007.11.17. 18:41:11Nekem holnap után teszik fel a téli gumikat az autóra. Lehet inkább ilyenre cserélem.
:-D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a madagaszkári Táncoló maki (Sifaka lemur). A képek ebből a másik videóból származnak, ezt is érdemes megnézni!
Nemrég egyébként új lemur fajt fedeztek fel (Microcebus lehilahytsara), így az ismert lemur fajok száma 49-re bővült. A legismertebb lemur fajt, a gyűrűsfarkú makit gondolom senkinek sem kell bemutatni. :)bandee1219 | 2007.11.05. 10:13:38Aranyosak, föleg a Lemúr.









