
A valóság "emészthetőbb" változata. Érdemes átböngészni a lapot, ajánlom az interactive menüpontot ill. a folytatást is!

"Látnivalót akartok? Nesztek!" :D
+ bonus videó: tanulmányi kirándulás az állatkertben. :)mumus | 2009.02.16. 21:29:01kicsi,de vekony, es nem lusta.....PENGEEEEEEEEE :P

Sas és a teknős... eszméletlen felvétel a természet törvényeiről.
(állatimádóknak és gyenge idegzetűeknek kevésbé ajánlott!)Belkar | 2009.02.11. 15:28:59szerintem nem kamu igaz miután elengedi a levegőben van vagy 4-5 képsor amit számítógéppel csináltak meg de a többi szerintem valódi...

Bizarr fotómanipulációk
Purple | 2011.11.05. 17:48:10http://farm3.static.flickr.com/2677/4486417485_8079403192.jpg báááázzz :DD

Fuck Planet Earth
Agytumor | 2009.01.22. 18:41:19Terence-t gyilkossággal vádolják a bíróságon.Hirtelen hatalmasat fingik.
Philip: Terence,te fingtál a tárgyaláson!
Terence: Igen Philip,tudod próbálok ködösíteni.
:D

Tecske. :D
Timi21 | 2009.01.24. 15:03:25akkor most mi az anyja? kecske v tehén? Inkább kecskének néz ki

Először sikerült lefilmezni a ritka haiti patkányvakondot.
Taramtamtam | 2010.01.27. 02:26:17Nah wazze, tud főzni?? :-)))

Az álcázás mesterei
Erunder | 2009.01.07. 21:26:09Biológia tanár vagy? V mi ez a leülhetsz felling?

Van akit már megérintett a változás szele 2009-ben...
superxaba | 2009.01.05. 20:53:101.: Vért hányik, vagy miért piros?
2.: Én inkább az oldal jobb oldalán lévő reklámban rendezkedő nagymellű pirosmelltartóst figyeltem, nyámmm.

Minő gumi ő? :)
Bonyek | 2009.01.04. 23:39:45Tényleg fura egy szerzet. A csaj + lehet azért sikít,mert csak ez az egy pali van "kéznél"










ha beleesel egy kénsavas tartályba, futsz utána a koncentrált sósavasba, mert az majd semlegesíti? vagy az öngyilkosok, akik mérget vettek be, s meggondolták magukat, bevesznek egy másikat is, mert az helyrepofozza őket.
nem értem honnan veszed, hogy ha mindkét összevegyszerezett fosból eszel, kiírtják egymást. igyál melléjük kólát, s egy kis cigi sem árthat ;)