
Ezt az okosszemüveget elnézve elgondolkozik az ember, hogy egyéb körökben mióta létezhet ilyesmi

Múzeum köveknek, amik arcokra hasonlítanak
Hol máshol?
Jó kocsi, csak kár, hogy a nyár végét már nem élné meg
VanZant | 2018.02.06. 12:16:06Oszt, a törésteszttel hogy állunk? ;)
Te mit csináltál 3 évesen?
Mert Neo Kopakkala például profin motorozik.VanZant | 2018.02.06. 23:42:15Ezt nem is tudtam. :D

Az Amazon épített egy esőerdőt Seattle közepén
Még tárgyalótermek és wifi is an benne.
Drónpulcsi baszki!
Drónpulcsi, ez most komoly?vadonka | 2018.01.30. 19:13:13Mi az? Ha feldobod repül ha leesik pulóver?
- Drón pulcsiban :D

Ha már a kocsik önvezetőek, a papucsok miért ne lehetnének azok?

Szaunáznál egyet a város közepén, így a téli hidegben?
Semmi gond, a budapesti mobil szauna segít.
Íme az önvezető autók egyik hatalmas előnye
Soha többet nem kell pocsolyában, vagy sárban beszállnunk a kocsiba.
Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?
A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.bungle | 2018.01.27. 22:20:19"- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are.
- Around as much as Alabama."
:DDDDDDD
De a legjobb komment:
"You can't go there because you'll take an arrow to the knee."









