
Magfúziós atomerőmű a sufniban.

TV a macskának ;)
közlegény | 2008.08.28. 23:04:41várja, mikor lesz már viszkasz reklám

Han Solo Carbonite tortába fagyva :D
syl | 2011.12.05. 03:11:17az eredeti a munkahelyemen van :)

Ez már nekem fight! :)
Laci | 2008.08.26. 16:50:31Nem kevésbé szép kardtánc:
http://www.youtube.com/watch?v=n7kWSIkWiCA&feature=related

Egy csillag halála egyenes közvetítésben
Sissi | 2008.08.27. 21:48:06Én láttam, de nekem nem jött be annyira

Hát ezek állatok... :D
Anti tokio hotel hungary | 2008.08.26. 00:24:29Az a csimpánzos is jó volt. XD

Csinálj japán írásjelekből figurákat, vagy csak nézelődj a galériában.
margitteember | 2008.08.24. 21:06:40http://fontpark.morisawa.co.jp/permalink?id=0hv46ext70uykwb
Ezt nézzétek! ROHADT JÓ!!!!!

XR3 - dízel hibrid sufnituning
Skatopia | 2008.08.19. 21:56:27Csak én az SCI-nek írtam :)

Az ifjú keresztapa. :)
Frissítés: a srácok bombát szerettek volna csinálni...bungle | 2008.08.21. 10:34:24http://www.ebaumsworld.com/video/watch/873230/
A sztori az elejétől, miért is történt. :)

Olyan fülbemászó hangja van ennek a gumicsirkének, nem? :)
Egyébként van ötletetek, hogy mire lehetne hasznosítani a hétköznapi életben ezt a gumicsirkét? ;)E.Dé.i.eN.A | 2008.08.19. 11:26:45ÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDDD Ilyen nincs ekkora egy idiótaságot XDDDDDD










Hogy a posztban szereplő ürge mekkora pancser képet alkothat aki beleolvas ebbe:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Magf%C3%BAzi%C3%B3
A 0,1 MeV-ról jut eszembe egy anekdóta Edisonról. Valaki felkereste azzal, hogy fel akarja találni az univerzális oldószert. Edison csak annyit kérdezett: "És miben fogja tárolni?"