
Állatok támadnak

GoPro a tenger alatt

Nagyot álmodott..Végül is csak sikerült

Állatok szeretnek

Fabrice Mathieu legújabb alkotása

Nehéz a melósélet

Az Alföld gyönyörű

A kis győztes
HoGo | 2019.01.23. 01:29:50vadonka: igen, barátkoznék. Egy egyszerű önző oka van: többnek érzem magam tőle. Annak szeretek segíteni akinek szüksége van rá és nem annak, aki kéri. Szerencsére mindig lesznek emberek, akinek az okoz örömet, ha önzetlenül adhatnak, segíthetnek és nem a "így született, közöm hozzá, dögöljön meg" vezérli őket.

Állatmentő állatok

Ha enni kell, hát enni kell... :)










-Bazki a természet ilyesztő!
DAMN NATURE YOU SCARY
https://www.youtube.com/watch?v=-vlFHlSm1r4