
Terítőket már nem trendi hímezni, így valaki a nyelvét díszíti unalmában. Bleeee. :P
Te pl. mit varrnál a nyelvedre? Mennyiért varrnád mondjuk rá, hogy "Izé"? :)
Kuss! Én így szállok le!
bandee1219 | 2008.03.01. 11:10:01Nincs helyén a balansz, kicsit fejnehéz. XD

Vigyázz!!! Szép Kupidó nyíla téged is eltalálhat, így Valentin nap környékén. :D
buldozer | 2008.02.18. 03:11:39ez besz@ras.....nagyon allat. : )

Nem tudom mi volt az eredeti elképzelés, de szerintem nem így gondolta...
nkmedve | 2008.02.13. 14:28:35Elverzett annak mindene, olaj, huto, ebbol se lesz megeccer normalis auto. Dehat ha van penz ujra akkor ugyis minek.

Biztosan nem így tervezte, de utána jobb a mozgása! :D
<-{st.one}-> | 2008.02.16. 02:14:41így jártál!! :P:P fél órát kerestem egy másik linket, de sehol nem találom ezt a videót... pedig eredetileg a videán láttam, de ott sem lelem :(
Schumacher az új Asterix filmben.
- A levegő nedves, és a pálya meglehetősen ragadós. Az esőgumikat rakattam fel, a bükkfából készülteket, ezekkel jobb a tapadásod.
- Jó stratégia, így nyerni fogunk.
- Na, akkor sok szerencsét!
:)MAGura | 2008.02.06. 10:33:11Áruld már el hogy mitől látod nagy arcúnak Hamiltont!

Így is lehet karaokezni: Schwartz Dávid - We are the world
livy | 2008.02.05. 13:33:00Nincs lelkierőm végig olvasni a kommenteket, de szerintem nagyon tehetséges a srác :)

Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).
Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.
Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!Vince Carter | 2008.02.06. 21:51:29Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Téged...

Igyál mókusból, avagy ami már nagyon kellett: mókucis piásüveg.
bandee1219 | 2008.02.12. 19:57:04Eddig még volt mindre külön, de végül is ismételheti, mint a rádiók.

Így is lehet szívni.
bandee1219 | 2008.02.01. 09:45:22Ez komoly. Mint a gomba, csak ezt biztos könnyebb beszerezni. :D










De ennek eddig általában örültek.