
Ilyen táncot sem sűrűn látni, főleg nem egy gyerektől
nemtudokregisztralnihelo | 2016.08.03. 16:41:00abból látszik, hogy fake, hogy a kamerás nem látszik a tükörben.
Megtaláltam a világ legidegesítőbb felső szomszédait
Roli979 | 2016.08.06. 22:11:41zene nélkül unalmas, ezzel jobb:
https://www.youtube.com/watch?v=lQp7fitevZg&list=FL2xeJsXEElAbdOcf8mmRbaw&index=115 ;)

Egy év a Földön, ahogy még sosem láttad
.::JunKieEQ::. | 2016.08.02. 14:46:46Elszédültem.... :)

Kémkedés a művészet nevében
Nye Thompson művész a Backdoored című alkotás sorozatával a hamis biztonságérzetünkre kívánja felhívni a figyelmet.
Metálos feldolgozásban már egész hallgatható a Call Me Maybe
bungle | 2016.08.01. 12:17:33Korábbi Leo Moracchioli (Frog Leap Studios) postok:
www.ize.hu/index.php?search=Moracchioli

Ez a legparább jelmez a világon

Feljelentik a tinilányok a buszsofőröket, ha nem szexelnek velük
Vonalcicáknak hívják azokat a 17-20 év közötti lányokat, aki kifejezetten buszsofőrökkel akarnak ismerkedni és szexuális kapcsolatot létesíteni.3m3ricus | 2016.07.26. 19:26:43Ilyenkor nincs mit tenni, mint segítséget hívni... :) :) :)
https://www.youtube.com/watch?v=Qe2LIDDP2NI

Hamupipőke álomtemploma Tajvanban épült fel

Csak pár felvétel, ahol nem sokon múlt, hogy halál legyen a vége
hawkeye | 2016.07.25. 11:23:41
Értem. Egy kis hazai. Mint mikor külföldön vagy, messze távol, már a térkép szélén billegve, amikor a kisváros főterén egy harsány, borízű hang, amitől még a galambok is felröppennek:
- Vazze, nézd már, a k anyját, de meglépném a buláját...!
Megtörtént... :)

Lekapcsolták a világ legnagyobb torrent oldalát
Bűn lenne a felhasználók részéről is a torrentezés? Az ebből hasznot húzókat büntetnétek csak? Mi a ti véleményetek témában?justil | 2016.07.24. 21:13:54Mivel a grafikont én posztoltam, és nem vagyok értelmi fogyatékos, nyilván tudom, hogy nem csak az van, de egy 90%-os piaci részesedés mellett szerintem felesleges szőrszálhasogatni: a windows abszolút egyeduralkodó az asztali/végfelhasználói szegmensben.
Az, hogy ez most jó vagy sem, más kérdés. Böngészni meg szöveget szerkeszteni szerintem akkor már inkább egy tablet, utóbbi művelethez valami tartóval és külső billentyűzettel, bár van aki még erre is rácáfol, és nem csak tud, de szeret is virtuális billentyűzettel sokat pötyögni.
A linuxot én nem szeretem, soha nem szerettem, pedig informatikus vagyok, tehát egyeseknek egyenesen szentségtörés lehet, amit gondolok. Mindenesetre nem akarok egy milliószor lerágott csont windows vs linux, sem egy mac vs pc vitát gerjeszteni, csak bungle hozzászólására reagáltam. Igen, van más is a windowson túl, de kb elhanyagolható mértékben.









