
Barbie of the Undead

Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.
A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!
Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.
A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!
A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.
Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!
Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.
Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.
Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.Kolbi | 2009.03.12. 13:47:32már csak dobostorta :D

Barcode Plantage
M.agnus | 2008.12.10. 21:34:49Nem, mert a kipróbálható módban csak a lentiek működnek. Ha mást is szeretnél, fizess 7 dolcsit...

Bár a 87193 év még nem járt le ;) ezt meg kell osztanom: Hello Kitty szülészet egy taiwani kórházban.
Schabee | 2008.12.10. 16:40:31de most komolyan noooormális aki ilyen helyen akar szülni?
én már az otthon szülést meg az egyéb alternatív szüléseket sem értem :S

Kutyus az erő csapdájában. :D
|-=O=-| | 2008.12.04. 23:11:11És mi az az egy? Nem túl sok. ;)
20 kérdésből elég jó eséllyel kitalálja, hogy kire gondoltál, legyen az rajzfilmfigura, színész, politikus vagy bárki más - Akinator előtt nincs titok. :)süti | 2010.05.24. 13:47:18ilyesztőőő

A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))
Előzetes:
kotta | 2008.12.04. 01:18:44Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem.
Köszönöm. ;-)

Jól elvannak. :)
bungle | 2010.04.19. 12:25:06Cica galamb barátság. :)
http://www.stuff.co.nz/life-style/cutestuff/3592684/Homer-and-Henry-are-best-friends-forever/
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.Xavo | 2008.12.03. 13:22:33majd nightmare-nek a gitárszólók xD

Szeretnél 1 hetet egy 4 csillagos egyiptomi szállodában eltölteni a pároddal januárban vagy februárban? Nincs más teendőd, mint ajánlani ismerőseidnek az Izé-t.
Aki a legtöbb ismerősének ajánlja bármelyik postot (vagyis elküldi az alatta található "Ez jó, elküldöm másnak is!" linkkel) dec. 7 (vasárnap) éjfélig, az nyer. Bal oldalon található a jelenlegi állás (LEGTÖBB IZÉT AJÁNLÓK). Fontos, hogy a küldésnél be legyél jelentkezve, és akinek küldöd, az meg is nézze (csak ekkor növekszik a pontszám) és 1 címre csak egyszer számolja a küldést (tehát felesleges ugyanarra a címre többet küldeni). A csalókat (saját címre küldők, e-mail aliasokkal aljaskodók ;), stb.) kiszűrjűk, szóval a lényeg, hogy tényleg minél több valódi ismerősödnek ajánld az oldalt (bármelyik postot). Az első 10 ajánló továbbá Izés ajándékokat is nyer (bögre, póló, sapka, a szokásos...)
A nyereményt köszönjük az Anubis Travel-nek!
(Hétfőig legfelül marad a post, gy.k. a legújabb post eggyel lejjebb található :P)AVIREX | 2009.04.09. 10:44:37Töprengtem is,miért ment volna a repcsi a Gibraltári felé:] xD










meg kivágtam a szájukat h ugy beszélnek, átlyukasztottam a kezüket h gyürüjük legyen, meg levágtam a hajukat... őő nem hiszem h ez utal bármire is XD