
Egyél, igyál, ne bánkodjál, de azért közben a motorral jól haladjál. :D
Maccoyi | 2008.05.28. 22:31:25Köszi :) Talán 3 perc volt az egész, postolással együtt . (Kis házi feladat) ;)
A jövőben így fogunk teniszezni? Mondjuk nem mutat rosszul! :)
Evo_VII | 2008.05.29. 20:15:33a squash-ban más a labda, és az ütő is keskenyebb, ez ilyen "egyszemélyes tenisz". :)
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.Belkar | 2008.05.23. 14:45:19ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha más miatt nem a színész miatt hiszen ő benne még nem csalódtam :)

The Dudesons! Finn tehetségek, a Jackass előtt már így töltötték drága idejüket. Érdemes megnézni a related videókat is.
crhis | 2008.05.19. 12:35:06ez jó volt, még nem ismertem őket, de a jackass mellett a dirty sanchez sem semmi, sőt...

A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.
Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!Laci | 2008.05.23. 07:30:54Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdonság. Nem tudom elképzelni, hogy a nagy klasszikus azt mondja: Tartsd vissza Catilina (tantum scimus amicitia nostra), majd később, együtt... :)

Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:
1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.
A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.
Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)
És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:
1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.
A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.szpet | 2008.05.20. 13:31:09Fenébe!
Hogy kiment a fejemből ez a verseny!
Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de most már mindegy.
Na majd legközelebb. :S

Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.
Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bunglebungle | 2009.04.17. 10:28:01icccuss küldte:
URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala/
Szöveg: A YouTube-ot egy 15 éves fiú szoftvere szorongatja, mellyel a videomegosztót forrásként használva bárki kialakíthatja saját ingyenes zenetárát. A Google-t kellemetlen helyzetbe hozhatja az új alkalmazás.
(Szerintem ez tök hasonló szolgáltatás, mint a fenti weboldal...)
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.armedarmy | 2008.04.22. 16:34:44a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, ami pedig a "hmmm ez ritka szar!" fajtából való. De a végén úgyis a film lesz a döntő...

Így a munka is színesebb lehet. ;)
kotta | 2008.04.19. 06:38:47Óbudán addig agyaltak az óriás kémények befestésén,míg valakinek eszébe jutott engedélyeket és papírokat kreáltatni hozzá. Nem is lett befestve a mai napig, és nem is lesz.
(törióra: Európa legbürokratább állama az egykori O-M Monarchia volt. Sztem még ma is versenyben lennénk ezért az oly szép címért....)

Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.
Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :Dbungle | 2008.06.02. 13:50:19The Legend of Zelda Theme on theremin
http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU









