
St. Peter barlangtemplom Törökországban.
Ordas | 2009.01.09. 17:15:30ordas...az én kedvencem a St. George templom Lalibela-ban, a modernek közül pedig Temppeliaukio Helsinkiben
Barbie, a családtag. :)

Cica-patkány barátság. :)
Azért nem mindenhol ilyen rózsás a helyzet. ;)Botos Vendel | 2012.08.03. 22:28:42A pakány toxoplazmát használ a tután kivül ezé viselkszik igy...

Bár az első hírek alapján úgy volt, hogy nem fog gyártásba kerülni ez a gyönyörű Citroen GT, de lehet, hogy pár darabot mégiscsak elkészítenek! Egy tesztelhető prototípust már ki is próbáltak!
Brutális a hangja, de még nincs összerakva rendesen! :) Ezt a riporter be is bizonyítja! :)Maccoyi | 2009.07.01. 23:18:04Londonban azért felfigyeltek rá: http://www.youtube.com/watch?v=k7IilzzhwjE ;)

Van akit már megérintett a változás szele 2009-ben...
superxaba | 2009.01.05. 20:53:101.: Vért hányik, vagy miért piros?
2.: Én inkább az oldal jobb oldalán lévő reklámban rendezkedő nagymellű pirosmelltartóst figyeltem, nyámmm.

Szerelmes pitbull és cica. :)
sahinel | 2009.01.04. 13:22:11Pitbull and kitten in love
A video leírásánál is írják.

"Madarak" Barbie.
Már várom a "Cápa" Barbiet (félig megrágva) és az Alien modellt. ;)alphadog | 2009.01.02. 14:04:04:DD
Vagy az egyik legrosszabb film: Barbie Wire
http://www.imdb.com/title/tt0115624/" target="_blank">http://www.imdb.com/title/tt0115624/

Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)
Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..
HD előzetes az apple.com-on.
(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))Ravennë | 2014.01.19. 00:46:55De jó!, nem is tudtam, hogy volt belőle post (véletlen találtam rá). Egyik legkedvesebb film számomra, évente 2-3 alkalommal sort kerítek rá, hogy megnézzem (kizárólag egyedül)... valamiért nagy hatással van rám. :)

Egy újabb Jingle Cats...
Itt pedig egy macsek, amelyik nem túlzottan örül a Jingle Bells dallamainak... ;)Éjfélilány | 2008.12.23. 14:39:46áááá...a másik videón mekkorát ugrik már a macska :D:D szegény :DD

Nálam ez valahogy kiverte a biztosítékot. Vélemény?
latisz | 2009.02.15. 17:53:43BÁr radikális állatvédős videót láttam már, de a postkép alapján szerintem a gazdi lusta volt bőrszíjat rakni a kutya nyakába ehelyett úgy gondolta megteszi a nylon madzag is. Láttam már kutyán ilyen sérülést amit ez az eszköz okozott. kegyetlen és bunkó dolognak tartom. Erre jó lenne a középkori törvény miszerint azt kapod amit csináltál: loptál- 1 kéz le, madzaggal kötötted ki - téged is kikötünk vele, elfutottál legközelebb 1 lábbal nehezebben futsz. az összes többi petig halál büntetés. tudom kicsit radikális de működne.









