
The Falling Water - egy profi így kever italt magának
TommyBoy | 2008.07.13. 22:59:29Ötletes! Szerintem mérnök lehet...
Egy igazi kocka így dominózik
Rolee | 2008.07.10. 23:33:52azta neeeeeee :O pont EZT a játékot keresem kb egy hete :O csak nem tudtam h mi a neve :O ezer köszi Errtu de tényleg :D

HMCS: "Na adjátok ide azt a lángoló piát, majd én benyomom..." ;)
(Maccoyi szövege hozzá msn-en: Azt szokták mondani: Ne igyál előre a medve bőrére! De a sajátodra se... ;))calipunkszabus | 2008.06.28. 09:04:22a hülyékből sosem elég!!!! Pn'R!!!

Így készül a 4-es metró a Keletinél :)
Erunder | 2008.06.24. 10:05:19Szerintem ezt pont szedhették akár a subbáról is v a jútyúbról. :) És azt se mondták be. Pedig sztem is meg kéne említeni a forrást és nem csak úgy h "A videó már az interneten is megtalálható". A másik meg h hamarabb volt már fent a vidió a világhálón mint tv-ben.

Egy főnök a másiknak:
- Hogy csinálod, hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű. 30 munkás és 20 parkolóhely. :DÉs így parkol az, aki véletlen késik! ;)Re-Peet | 2008.06.23. 13:52:07igen nincs előtte kocsi.. igazad van.. de parkolóhely se :D
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.Chamy | 2008.06.22. 11:40:26Én azt néztem, hogy egyetlen medence van csak, ami nincs is zsúfolásig, viszont rengeteg az ember a "parton". Miért?
Csak a látványért jöttek? úszni nem akarnak?
Vagy meg van határozva, hogy max hányan lehetnek benne?
Ugyanis a medence mellett sem úszkál sehol senki!

Na így néz ki, amikor a hülyeség fáj! :S
Errtu | 2009.01.26. 17:53:07Most találtam: http://io-soup-assets.s3.amazonaws.com/asset/0223/1574_da20.gif

Az istenek a fejükre estek és pénzt szórnak? ;)
100 millió rúpiát (1,7 millió Ft) szórt le vasárnap repülőgépről apró címletekben egy indonéz férfi, hogy így reklámozza az általa kiadott könyvet.Ghavin | 2008.06.03. 21:29:27Világszintű hírt csinált magából ezzel. CNN, BBC, de nagyjából minden csatorna beszámol majd az akciójáról előbb-utóbb. Ennél jobb reklámot nemigen lehet csinálni.

Ha a magyarok is így tudnának játszani...
ed | 2008.06.05. 13:30:45ez nagyon nagy...végig mosolyogtam...qva jóóó!

Így hullik szét egy animált Lada! :)
invad3r1987 | 2008.06.01. 23:39:52Egy igazi Lada sose hullana így szét! :)









