
ŐK is meglátogatták Obama beiktatását! :D
Már itt is meglátogatták...dani0001414 | 2009.01.29. 17:38:55Ha jol megnézitek lehet látni lehet látni hogy a műemlék előtt megy el. Ami arra ad következtetést adni hogy ez a tárgy még akkora sem lehet mint egy vadászgép. A gyorsaságát tekintve pedig nem lehetett madár sem. Valószínűleg valamilyen rovar repülhetett el a lencse előtt nem messze.
Sörözés és adózás... avagy egy tanmese, amit sokan nem értenek.
A történet bárszék-közgazdaságtan (barstool economics) címen fut, és valamiért David R. Kamerschennek, a Georgia Egyetem professzorának tulajdonítják az írást, pedig nem ő volt az elkövetője. De ettől még mókás.bungle | 2013.05.29. 10:28:59rámnémetnemlelelmenteménmár küldte:
URL: http://index.hu/gazdasag/2013/05/29/adoelkerules/
Szöveg: "Így ússzák meg az adózást a legnagyobbak"

The Unborn
A gonosz bármit megtesz, hogy élhessen. Egy fiatal lány története a gonosz elleni harcáról, mely lassan átveszi a hatalmat fölötte.
Kiváncsi vagyok ti megtaláljátok-e a képeken a kisfiú szellemét.FlaW | 2009.01.31. 19:59:13ahogy rákattintottam volt vmi kisebb ordítás de halk nemtom az mikor van (fejhallgatóval ültem) és akkor néztem 1et és levettem rákattintottam közben msn-re és később hallottam az asztalon lévő fejhallgatóból 1 bazinagy ordítást..ha nem veszem le tuti szívinfarktusom lett volna..köszi Isten:3

Hobbiparaszt design mobil csibe ól. Jól. :)
Re-Peet | 2009.01.27. 08:44:53ááá olyan nincs... mindenki látott tehenet és mindenki tudja, hogy lila színű

Barack Obama beiktatási ceremóniája Legoland-ben. :)
Grex | 2009.01.21. 16:11:48....ki mondta neked ezt az ostobaságot...? bár most kiváncsi lennék a "barack obama lejelentkezik a wall streeti zsidóknál", című legokompozicióra......

A nap képe. :)
suvomi | 2009.01.23. 18:12:51nem hátul jobb oldalt
Egy külvárosi autómosóban bármi megtörténhet. Bárki kérheti a szupermosást. Csak az a kérdés, hogy ki és mit akar lemosatni... A tavalyi AXN fesztivál nyertes filmje.Drawen | 2009.01.22. 12:41:03hát.. nekem sem jött át sajnos. értem én, hogy vér meg mosás, meg hogy most ölt a csóka, d hogy vadat vagy embert az még kérdéses szerintem(lehet pisztollyal is vadászni, igaz nem gyakori), de ha ezen túllépek, sem értem a srác viselkedését, főleg a film végét.. véres lett a ruhája jááááj és akkor mi van??? én pl csak heti kétszer háromszor gyilkolok és abból is csak egyszer szórakozásból:):P
Ha valaki visszasírná szüzességét, akkor neki találták fel az eldobható műszűzhártyát, mellyel bármikor szimulálható az első éjszaka. Használata egyszerű, csak fel kell rakni a vaginába 15-20 perccel szex előtt, és nem kell meglepődni, hogy ott kitágul és szűkre varázsolja a puncit. Behatoláskor, ahogy egy jó szűzhártyához illik, kilövell egy kevés vérnek tűnő folyadékot, persze nem túl sokat, csak egy keveset a hitelesség kedvéért. Persze hogy japán. :)Paapi | 2009.01.17. 11:29:11Vagy egyből : Hát doktorúr ez olyan mint egy műszűzhártya....

Idősödő Barbie
Eraa | 2009.01.14. 11:11:56szegéény. erről jut eszembe: "cuki, cuki vagyok szeretnek is a nagyok...sálálá" :D

Ilyen esküvőt szeretnék. Barátok, meghitt légkör, kellemes muzsika.
Whitee | 2009.01.14. 12:10:12Én tudatában vagyok annak, hogy nincs köze az eredeti hardcore-hoz, csak szar, hogy majdnem mindenhol, egy kategóriába sorolják őket. Amúgy ez a stílus "névlopás" is majdnem olyan mint az emoknál a viselet lopás(kockás cipő, fekete köröm..stb). Amúgy is..én tudom, hogy az eredeti jobb és semmi más nem számít :D









