
Egy újabb lakássá átalakított templom.

Jégpályából kosárlabda pálya három percben, avagy így legóznak a nagyok.
HoPpY | 2011.06.15. 17:44:3715 óra ;) Rámész youtube-ra és kiírja

Nyolcvanas szintű forgalomirányító. ;)
Lazarus | 2011.06.12. 22:03:18"Józsikám merre vagy? Akkor gyere ki koróból, meló van!"

Jól átgondolt és precízen kidolgozott szökési terv alapján sikeresen túljártak a rendőrök eszén. ;)
Nusihusi | 2011.06.10. 18:59:19A rend éber őrei:/

Fül nélküli nyúl született Fukushimában, nem is értem, miért...
Purple | 2011.06.15. 13:35:26^^
inkább, mint hogy nyúl nélküli fül szülessen :D

Doggie Chan. ;)
Nusihusi | 2011.06.06. 18:56:10A kutyák falmászó bajnoka;)

Ritka szív(at)ós ez a sampon... ;)
C1MH | 2011.06.06. 22:31:51Egyáltalán nem gátol az úszásban a boardshort...én is abban nyomom. De hogy ebben zuhanyozni...fingom sincs mi értelme...meg bármilyen göncben zuhanyozni/fürödni :D

Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)
"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."
+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."Mr.T. | 2011.07.30. 02:24:17Nyulször küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related
Szöveg: A képen látható jóképű fiatalember ismételten kérné vállalkozó kedvű hölgyek jelentkezését, hogy legyenek kedvesek elvenni a szüzességét. Ha ezen próbálkozása sem sikerül, akkor várhatóan felad még egy hirdetést "Mindegy, csak lyuk legyen" címmel. Erre várhatóan már urak is jelentkezhetnek. (A pedofil verzió "Mizu" címen vált ismertté)

"Siófok egy cigánytelep" - Mustafa, a siófoki gyros-os fosik a szezontól (egyesek meg az ő gyros-ától ;))
Ti szeretitek a Balatont, ill. ha igen, melyik részét, vagy várost?rivaul | 2011.05.26. 04:39:43Ez az ürge egy paraszt! Dolgoztam nála egy szezont pincér ként s nem csoda hogy a f... nem megy hozzá! Undorító módon berángatja a vendégeket azt ha zabáltál tiplizz. 18 órás műszakba hajt mint az állat 2 perc kajálás után már olt hogy melózz. Tipikus pénzéhes élőlény... A videó végén a srác egyedül a jó fej bár évek óta ott nyomja nem rossz lóvéért így neki persze hogy tetszik.

A Kids React a TheFineBros filmkészítők (ők titulálják így magukat) agyszüleménye. A lényege, hogy éppen aktuális videókat mutatnak meg különböző korú gyerekeknek, és a reakcióikat veszik fel. Néha meg még igen komoly témákat is átbeszélnek velük. Mint például Osama bin Laden halála.
A linkelt oldalon megtaláljátok csatornájukat, ahol a többi része van ennek a shownak, sőt a többi showjukat is. Igazából biztos vagyok benne, hogy volt már tőlük itt videó, csak nem találtam meg.
A poszt üzenete pedig, hogy van még remény, mert léteznek még ma is okos gyerekek.Erunder | 2016.09.09. 13:25:37A legújabb epizódban a Metallicára reagálnak a gyerekek. Hát... öregnek érzem magam.
https://www.youtube.com/watch?v=N4pj7RByIeA










De miért építettek eleink templomokat? Magasra, még magasabbra, még olyanabbra? Hogy közelebb kerüljenek Istenhez? Pont azok, akik hitten-hitték, hogy Isten mindenütt jelen van? bennünk is. Az Ég magasságához képest mi az a pár ötven, száz, vagy százötven méter?
Isten háza. "Salva guardia" - menedék hely. Látvány egy jurtából jött "barbárnak". Ma olykor, koncert terem. Prédikáció, Himnusz, Ite, missa est!
Mindegy ... lesz azután, hogy "PUR ÉS HOMUV" levénk vala.