Lekrám! "Judit egyik fejét hagyományos samponnal mostuk..." helyett "rohadt jól beatboxolok, énekelek meg rappelek a színpadon, és a hajam még mindig tart..."
Megvan a bostoni bombamerénylet elkövetője!
Isten volt az, mégpedig a homoszexuálisok miatt! - állítja a Westboro Baptista Gyülekezet, akik amúgy mindenkit gyűlölnek.bungle | 2014.08.22. 21:01:42http://444.hu/2014/08/22/irakban-keszulnek-teriteni-az-orult-homofob-kereszteny-szekta-tagjai/
Kezdem azt gondolni, hogy ezek kurva nagy trollok...

Fizessék vissza a gyorshajtási bírságot!
Miután kiderült, a rendőrök több szabályt áthágva, alaptalanul bírságoltak, az autósok úgy érezhetik, visszajár a pénz. Az ombudsman jelentése ráhúzza a vizes lepedőt a rendőrökre, de ez mit sem ér. A beszedett pénz még mindig náluk van, és a fellebbezési határidő is rég letelt. Milliókról van szó.
Bámulatos detektívmunkát végzett 4chan Think Tank és az internetes közönség, hogy megpróbálják felderíteni a bostoni maraton álmerénylet árulkodó jeleit. Ezen a képen két hivatalos katonai, vagy titkos rendőrségi öltözetű férfi látható fekete hátizsákkal. Öltözetük szinte mindenben megegyezik, és valahogy nagyon kilógnak a többi ember közül, akik a versenyt figyelik.
A képek között látható a valószínűleg a bombát tartalmazó és felrobbant hátizsák, ami nagyon hasonlít a két katonának kinéző férfi hátizsákjára, valamint egy harmadik férfiére, aki a karjára akasztva tartotta azt maga előtt.
Ezen a videón pedig egy szintén majdnem ugyanúgy öltözött férfi látható, mint a másik két katonának, vagy titkos rendőrnek kinéző ember egy nem éppen mobiltelefonnak látszó készülékkel a kezében.Purple | 2013.05.01. 10:49:41http://www.urbanlegends.hu/2013/04/bostoni-robbantas-korlevelek-fotok-es-osszeeskuves-elmeletek/
Kurvasok értelme van megint ennek a színészkedős agymenésnek....

Louis Farrakhan még mindig tüzes :)
"Van közületek aki túléli a halált?
Akkor meg mi a franctól rettegtek?
Emberhez méltóan állj fel, és mentsd meg az országod!"Tooni | 2013.04.06. 15:53:21Az Észak-Koreaiaknak intézte a beszédet, most nézzétek meg mi lett belőle...

15 strand a világ minden tájáról, melyet a természet elrejtett az emberek elől
Sanci78 | 2013.04.07. 19:41:48És még milyen sok felfedezetlen lehet minden felé.
Gyönyörűségesek!

Már a nézelődésért is fizetni kell
Egy ausztrál gluténmentes élelmiszereket forgalmazó bolt tulajának elege lett abból, hogy sokan nem vásárolnak, csak körbenéznek az üzletben. Február óta minden bámészkodónak fizetnie kell a nézelődésért.lowrider | 2013.04.03. 09:12:34Felesleges megoldást keresni egy olyan problémára, ami megoldhatatlan... Jelesül ez a "szaktanácsadás" dolog már évtizedekkel ezelőtt is így működ(hetett volna), csak akkor még a vevők nagyrésze úgy volt vele, hogy a "becsülete" többet ért, mint 50 Márka/Font/stb., ezért ahol megkapta a korrekt és szakszerű infót, ott megvásárolta. Egyébként ez az egész hercehurca - ha kiszámolja az ember - a ráfordított utazással (benzin/jegy/stb.) és nem utolsó sorban az idővel rég nem biztos, hogy meg is éri. Azt már fel se akarom hozni, hogy van olyasfajta "tudatosság" is, hogy ha valóban jól tájékoztatnak a kisboltban, akkor már csak azért is odamegyek, mert ezzel valószínűleg azt támogatom, hogy egy honfitársam teszi el a profit egy részét, alkalmaz 1-2 embert, nem pedig az éhbérért dolgoztató multihoz viszem önként és dalolva. Néhány évtizeddel előttünk járó társadalmakban az alapvető élelmiszerekkel kapcsolatban is az a módi, hogy a legfontosabb szempont az, hogy helyi előállítású legyen, aztán jön az ár...
Persze tudom, hogy helyzetünkből fakadóan mi magyarok árérzékenyek vagyunk, és ez ilyen esetekben durván szemléletes, hiszen - lásd a becsület példáját - 3000 forintért gyakorlatilag bárki képes eladni magát.
És hogy miért nincs megoldás?!? Mert a pénzünk egyre kevesebb, az igényeink meg egyre nagyobbak, mert MINDEN KELL... ha meg így van, akkor az csak ilyen módszerekkel megy. :(

Fater nem tanul - április első napja mindig elég egysíkú náluk :D
Satyricon | 2013.04.02. 01:36:39Don't feed the troll!

Szabybéby kellemes húsvéti ünnepeket kíván mindenkinek (úgyis bolondok napja van...)
„Puszi puszi nyuszi nyuszi.”dE4f | 2013.04.07. 15:22:12A grammar szót két m-mel írják! :)

A Különvélemény (Minority Report) valósággá válik?
Az Egyesült Államok hadserege egy olyan hírszerzési rendszer kifejlesztését finanszírozza, ami a térfigyelő kamerákkal összekapcsolva megjósolja, amikor valaki egy bűntett elkövetésére készül.










http://www.youtube.com/watch?v=fDtJ_X2sA-w