
Variációk egy témára. :D
Laci | 2009.03.02. 19:56:36Le fogják lőni. Sajnálom. Igazán jó fej.
Szeretnél barlanglakó lenni? Eladó egy barlanglakás az eBay-en a>. :)
orzyfan | 2009.02.27. 10:57:17El zállogositott házat az életbe nem fogja eladni:)))))
Szerintem még két év mulva is fent lesz:)

Nunchuku-s "barátunk" legújabb bemutatója. :)

A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.
A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.hochenz | 2009.07.28. 14:48:41Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statisztikak is, amivel ki lehetne valasztani olyan helyeket, ahol nem feltetlenül dobna meg ezt a saccra 500m atmeröjü szigetet egy nagyobb hullam, mert mondjuk alatta sekely a tenger meg miegymas. A tajfun a forgoszel az mas, de az ellen mar most is vannak vedekezesi gyakorlatok. Nyilvan mindent nem birna ki.
Lehetnenek egyedi formajuak, szinesek, miert kell pl mercedes jel minden ablakra satöbbi.
Ha csak prototipusnak tekintjük, nagyon igeretes. Azon tünödtem, hogy minek is sorolnak be ezt az eszközt.
Erdekes, hogy arra terveztek, hogy nem terhelje a környezetet, es eletteret adjon az embernek. Tan meg nagyobb tavakra is klasszul applikalhato lenne, oda ahol egyebkent a partszakasz nem alkalmas az epitkezesre, es nem akarjuk, hogy a vedett terület szepsege csorbat szenvedjen. Sehr cool.

Hát nem is tudom mit írjak, nézd és röhögj!
makkos | 2009.02.20. 17:43:30Jaja, nekem is az IT Crowd jutott eszembe(magyarul nem tudom mi a címe, de az a sorozat, amit tényleg szigóruan csak felirattal lehet megnézni, mert ritka nagy fos a magyar szinkronja). Lehet leszedek ebből is pár részt, kb. hasonló kalibeűnek tűnik (sírvaröhögős:D:D)

Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD
(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)
+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :Obaat | 2009.02.13. 09:02:40Mecha.... :D LOL

2009 első mangás játéka!
Szintén sorsolásos alapon - ahogy eddig -, szintén 3 játékos nyerhet Tóme Kei: A bárány panasza című mangájából 1-1 példányt. A három kérdésre megadott három lehetséges válasz közül a (szerintetek) jókat kell kiválasztanotok, és itt, kommentként megírnotok. A szavazás utolsó időpontja 2009. február 16., hétfő éjfél. Eredményhirdetés legkésőbb 18-án, szerdán délig szintén itt. A győztesektől kérjük, hogy e-mailben a mangattack@lira.hu címre küldjék majd el postacímüket, hogy kiküldhessük nekik a nyereményt.
Kérdések:
1. Hány részes mangasorozat A bárány panasza? a, 3; b, 5; c, 7;
2. Hogy hívják a főszereplő fiútestvért? a, Csizuna; b, Kazuna; c, Jeigasi
3. Mi a központi témája a történetnek? a, vámpirizmus; b, szamuráj hagyományok; c, iskolai pajzánságok
Kellemes játékot és sok szerencsét!mangattack | 2009.02.18. 12:13:19A nyertesek tehát: hakuren, Elhaym és Kampec. Jövő héten fogjuk postázni a nyereményüket. Köszönjük, hogy játszottatok. (A közeljövőben újabb játékok és elnyerhető kötetek leszenek a Bizenghast 5. részéből és a Gravitation 2. részéből.)
Üdv.: Mangattack

HomokBarack ;)

Egy barát mindig legyen barát!
Jay Papa | 2009.02.03. 17:26:08Hát igen... A jó barát nem csak ígérget, hanem be is tart :D

Egy pár érdekes KTM koncepció.
Traktorman | 2009.01.29. 16:14:46Ezek nagyon jó cuccok! Mindegyikből kérek! :D









