
Nyam nyam nyam... :)
Beleillene ebbe a videóba. :)Lilu__cica | 2009.08.10. 09:47:22Ezt a hangot a macska adja ki? :D
Casper a buszozó macska.
Magyar cikk a Hír Izén.1nessa | 2010.01.19. 12:06:48Meghalt Casper. Elutotte egy motoros...es meg meg sem allt utana.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1244106/Cat-boarded-bus-day-years-killed-hit-run.html

Álmos cicákok. :)
superxaba | 2009.07.31. 11:54:28FEKÜGGYETEK LE MACSKÁK BAMMEG!

Macska duett. :)
bandee1219 | 2009.07.29. 08:15:43A macskás készítői nem igazán értenek a hangképzéshez! Pedig elég lett volna a tükör elé állniuk. -_-

Jóbarátok. :)

Ripley, a scanner- és monitortisztító cica.
Ha tud valaki sima ablaktisztító verzióban kaphatót, elküldhetné hozzám... ;)Xorl | 2009.07.20. 03:03:36nos, ha én a macsekom ráengedem, csak addig lesi az üveget amíg nem mozog alatta semmi... amint megmozdul 200al teker el a másik sarokba :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a macskabékát, amely külsőleg teljesen úgy néz ki, mint egy átlagos macska, de a hangja rögtön elárulja őt. Kvak-kvak. :)Patkányka | 2009.07.11. 15:03:19Én láttam valami nagyon hasonlót , csak ott a béka fújt úgy mint a macska.:)

Szegény kutyus macskáját elvitte a cica. :)
Maccoyi | 2009.07.08. 00:12:47Egy újabb webkamerás kutyus: http://www.youtube.com/watch?v=7fyrpXPVFq8 (Kicsit pipa szegény :D)

Macskadal Helge Schneider előadásában.
1nessa | 2009.06.25. 22:29:42bastian pastewka sztem meg jo meg a masik nem jut eszembe a sat1 en szokott lenni kopasz dagi pasi..:)oket szerettem nezni jah meg nagyon picikent 4evesen a bully parade-t neztem:$:)

Ruby néha azt hiszi, hogy ő egy macska. :)
Sün13 | 2009.11.04. 19:29:40LOL!









