
Phosphor - online fps gémizé! Telepíteni se kell. :)
(csak épp Shockwave plug-in kell + még vmi kiegészítő is, már látom a sok levelet meg kommentet, hogy "nem megy" - bungle)
Majavi an de bungui, an de buididipi...
zuza | 2007.05.25. 13:42:55Egész komoly teljesítmény ! Egy ekkora testel így ugrálni az má döfi ! xD Mentsük meeg a bálnákat !
biztos vmi nagyon nagyon gazdag ember kislánya xD

Bunny Kill
ZomBeeZ | 2007.08.09. 21:40:46kurvajó ez az egész sorozat :D

Kötelező :D
(Hehh, ez meg hogy került elő? Lehettem vagy 20 éves, mikor ez "sláger" volt és erre roptuk ;)) - bungle)Zsóti | 2007.05.06. 07:42:36Még mindíg nagyon király :))
Ma a Стекловата nevű orosz fiúcsapattal büntetünk! (ezt még én sem bírtam végignézni, annyira fájt...)rubigo | 2012.01.09. 20:21:33Leszedték, de nem tűnhet el a netről egy ilyen értékes videó:
http://www.youtube.com/watch?v=FXX8uLCm518

Atombombaszimulátor. Megnéztem, ha Budapestre csapódik egy 550Kt-ás Topol-M, akkor Budabürgözdnek is vége. Először Ivy kap az arcába, aztán én és végül Bungle.
(köszi, igazán kedves vagy Biga :) - bungle)Lászlóka | 2007.07.19. 20:58:11Jah és Bécs is

Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)rubigo | 2009.02.04. 21:51:28A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kiszedték a rájuk mutató linket is a cikkből, ha jól láttam.. szerencsére

A mai büntetés... a maradandó károsodásért nem vállalom a felelősséget!!
pateszmk | 2010.12.04. 21:16:260:37- nél olyan hangja vót mint cartmannak

Nemzeti tudásteszt a Fókuszból - összevágott anyag, de attól még szánalmas...
(sztem a Fikusz a teszt ötletét erről a videóról nyúlta - bungle)Laci | 2009.03.14. 22:27:52Holnap meglátjuk mit fejlődtek 2 év alatt.

Ma Postás Józsival büntetünk!
karmigran | 2007.07.23. 16:42:48jó a klippje .. hol forgatták? Mongóliában?










de mien durva dolgokat lehet már böngészőbe is csinálni
10 éve a szeme közé röhögtem volna annak aki azt mondja ilyet lehet