
Önnek 3 új üzente érkezett... avagy bosszú az autókon a gazdáik miatt.
bungle | 2014.09.07. 10:44:43http://index.hu/belfold/2014/09/06/targoncaval_allt_bosszut_fonoke_audijan/
Megnéztük, hogyan reklámozzák a legolcsóbb román piákat. Disznóval, báránnyal, bombanővel és májcirrózisos folklórénekessel.
Bloody Alukard | 2009.03.30. 09:44:59heh...honnan anyi barany mint amenyi piasuveg xD
mert nem nyerem hanem az ad2 az van hogy veszel 1 uveget es megkapod a husveti baranyod....jo erdelyben elni ;)
az 1 ad on meg 1disznot lehet nyerni naponta + 500 pisztolyt lehet megnyerni....
nem toom ti hogyvagytok evel de ha 1 olyan roman paraszt csengetne a kapumon en ledofnem 1 kessel XD

It's Cool Man!
bandee1219 | 2009.03.26. 20:21:26Ez nem is (annyira) rossz! :) Nem lesz a kedvencem, de sztem elviselhetőb, mint ez a post. :)

Tisztaság fél egészség... :)

Milyen rendes macs, megosztja az ételét hűtőmágnes barátaival! :)
Findzs | 2009.03.18. 22:07:47tuti anyai ösztönök
arik azok a kis hütőmágnesek is, kellene nekem olyan
(figyeltétek a nőt ? a földön aludt
egészséges életmód)

Ovibajárós Tuning Barbie járgányok kilencvenkilós rosszéletű ötéveseknek... :)
...na meg persze érett, felelősségteljes felnőtt embereknek! :Dinvad3r1987 | 2009.03.15. 10:58:42Nagyon király, a probléma csak az h nálunk sose lesz ennyi hó...

Mi újság, cicababa?
A delfin, aki összebarátkozott egy kiváncsi tigrissel...bigyminyő | 2009.03.13. 23:26:12Szerintem itt szó sincs barátságról a nagycica részéről.Inkább elgondolta,hogy milyen íze lehet a delfinnek....:)

És még mondja valaki, hogy nem a kutya az ember legjobb barátja! :)
Devourer | 2009.03.11. 22:19:47Hát ez De édi nekem is boxerem van és nagyon hűséges szeretia ygerekeket és igazi barát áprilisban lessz 11 éves:)

Szegény teki ezt nagyon benézte, bár élvezi. :D

Remek ajándékötlet pl. "barna orrú" kollégáknak...









