
Mindig van aki kukacoskodik...
„Egy dal, s te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt...”tool | 2013.11.28. 11:15:34benzinnel kellett volna slagozni
Halálos áldozatai is vannak az új tiniőrületnek
Az amerikai tinédzserek körében egyre népszerűbb knockout game lényege, hogy egyetlen ütéssel leterítsék véletlenszerűen kiválasztott áldozatukat.eospower | 2013.11.30. 12:39:41Hát igen, annak idején a gyapotszedésre ne ma értelmesebbeket válogatták ki nyílvánvalóan. Ezek meg azok leszármazottjai. Igazából sztm nincs messze, hogy csont legyen keresztbe rakva az orrukba.

Fafaragás: ázsiai szint
7sleeper | 2013.11.25. 19:57:38csak az biztos, hogy kis faszú csinálta

Telihold van. :)
Szancso | 2013.11.18. 16:03:37De mit mond a róka? :)

Mécsesekkel a hideg ellen - a rezsidémonnak befellegzett?
A fűtőtest összeállításához néhány különböző méretű agyagból készült virágcserépre, egy rakás teamécsesre és sütőformára van szükség. Tényleg ennyire olcsó? Biztonságos? Vagy az egész egy ordas átverés?cila | 2013.11.20. 10:58:24Persze, hogy átverés. De a téma aktuális. Érezzük a hideget. Andersen meséje jut erről eszembe.
"A kis gyufaáruslány": http://www.youtube.com/watch?v=y3aYh4EnCUA

Most minden oldalon ez Van Damme. ;) A Volvonál megint elgurult a gyógyszer!
FatSnakeFoot | 2014.08.15. 23:19:32:D

Tudtad, hogy van magyar állami Facebook?
Kérésre felkutat nekünk régen látott osztálytársakat, barátot, szeretőt, bárkit. Akkor is, ha az illető időközben nevet vagy nemet váltott.Ravennë | 2013.11.05. 13:16:02...de így a logikus.

Riport egy volt gyülekezeti taggal, a Hit Gyülekezetének igazi arcáról
Például a Fidesz székházat az „imakommandó” órákon keresztül átkozza.
Soha nem volt még olyasmi, hogy valaki kiállt volna a Hit Gyülekezetében, és beszámolt volna a gyülekezet anyagi helyzetéről. Sőt, azt mondták, hogy ha kíváncsi vagy az anyagi dolgokra, akkor az már lázadás, akkor te a szívedben azt feltételezed, hogy a nagykenetű szolgáló sikkaszt. Tehát vizsgáld meg magad, és tarts bűnbánatot...
(a cikket törölték, de fent van pl. itt is)bungle | 2013.11.04. 12:21:50Köszi, de a post szövegben lévő "fent van pl. itt is" link még működik (és ua.).

Biztosan playback meg fake... és szerintem fel is van gyorsítva. ;)
Szancso | 2013.10.31. 21:56:54Tényleg. A zsűritagok is olyan elcseszett buzeránsok mint nálunk.









