
Kínában már autómatából vehetsz kocsit
hawkeye | 2018.04.05. 11:14:39Nahát, egy igazi automata autómata... :)
A Metallica eladásában még a Jožin z bažin is sokkal jobb
Ravennë | 2018.04.07. 13:08:54https://index.hu/kultur/zene/2018/04/05/a_metallica_tankcsapda_szamot_jatszott_sot_magyarul_enekeltek/

Hegyek völgyek között zakotol a Rémi

Ha elég drága kocsid van, ott parkolsz vele, ahol akarsz
Úgysem tudják elvinni.vadonka | 2018.04.04. 10:30:43Óóó dehogynem, egy combos villástargoncával legurigáznám az útról.

Nézd meg egy interaktív térképen, hogy mi történne a környékeddel, ha egy atombombát dobnának rá

A norvégoknál festői környezetben könnyíthetsz magadon
Ravennë | 2018.04.02. 00:29:08A linkre nem merek rákattintani, mert félek, hogy valami reklám lesz. ;)
...egyébként tényleg olyan. :)

10 ezer méter magasra reptette a házi készítésű drónját egy orosz srác
Szerencsére a szibériai Strejevoiban nem kell a légiforgalom miatt aggódni.Goatman | 2018.04.01. 09:08:42És a videóból kiderült,hogy a föld nemhogy lapos,hanem néha homorú..:-)

Apa Zenél így buzdít a szavazásra
kissfreezer | 2018.04.01. 22:11:11Tényleg csak tíz másodpercig néztem a videót. Itt sokadjára nézek geciorbános mocskosfideszes zenés összeállításokat ezért most meglepett, hogy a becsületes liberálisokat is szidják.

Milyen okos, szabálykövető kutya!
Sok ember tanulhatna tőle.Ravennë | 2018.03.29. 19:34:12Az a két s*ggarc még véletlenül sem állt volna meg...

A nehezebb változaton csak ázsiai arcok vannak :)









