
Ezzel az oldallal olyan képeket csinálhatsz a saját képeidből, amilyet csak akarsz! Próbáld ki, nekem nagyon tetszik! Pl. láthatod a cicát a képen, ezt én csináltam belőle!
(meg kell mondjam nagyon ügyes vagy papika, küldhetnél a Vadász versenyre is valami jót... ;) bungle)Lilu__cica | 2007.11.14. 18:18:02Tök állat!
Már rég volt büntetés, úgyhogy most durván bepótoljuk! :D
Black Out - Video Gamescsicsilla | 2007.09.24. 15:21:48ès megnèztem megint ezt nem hiszem eeel!jobban tettèk volna ha tènyleg vidiogèmeztek volna most nem szenvednèk ettől a fostol 1.5 honapja!!!

Bunkósági teszt.
Schabee | 2008.03.09. 21:40:27már nincs fent :(
Új funkció az Izén: Hozzáadás a kedvencekhez.
Minden regisztrált felhasználó elmentheti kedvenc posztjait, elég csak a poszt alatti Hozzáadás a kedvencekhez linkre kattintani! Ezután a Kedvenc izéim linken (fenti menüsor) megnézhetitek az elmentett posztokat, valamint meg is oszthatjátok azokat ilyen formátumban:
http://www.ize.hu/kedvencek/ide_jön_a_neved , vagyis pl. az én kedvenceim a http://www.ize.hu/kedvencek/bungle címen érhető el.
Írjátok a kommentekbe a tiéteket... :)Errtu | 2007.12.25. 16:35:00Chat-elni már lehet!!! ;)
[bocs, hogy így és most]

Mai büntetés rovatunkban: Csubakka rap
Erősebb idegzetűek és mazohisták büntethetik magukat az 1., 2. és 3. részekkel is... ;)
koocos | 2008.04.29. 11:40:44Ez állot...nóbelt a csávónak

Boondie - Bunda
teeremtshin | 2007.07.02. 22:45:29Harmat...már bekapok ettől az almaboros Belga-zsibbadék "sztájltól". Nem kell h. egy "repper" menő legyen. Nem erről van szó. Direktben csinált...az ok, de így is gyenge a produkció. :) A zenei alap viszont alapban jó. Mikor a csajok rákontráznak, az is el van találva: aranyosan kúrvás... :)

Kondor Csaba & Kristóf Mari klipje - erre vártunk! :)
Árnyangyal | 2007.06.17. 10:35:58Nem is tudok mit írni, a fájdalom elvette az eszemet ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Silvia Padilla - Ponte el Cinturon
A mai napi bünti. :)karmigran | 2007.08.11. 16:29:55nagyon faja .. ezt kellene kisugározni az űrbe .. biztos nem látnánk UFO-kat egy ideig :D

Madam X-otic - könnyű kis salsa muzsikával kezdünk ma, bearanyozva egész napunkat...
Grex | 2008.07.19. 16:34:09Ez a madame exotic, egy igen nagyfokú intellektuális függetlenséggel rendelkező ember.......szerintem őrült.

"Bánya rap"
(hát ez valami borzalmas... nem a Cikizzé rovatba akartad eredetileg küldeni? :) Ezek a mai fiatalok... - bungle)Disy | 2007.11.03. 17:20:13jó ez minden benne van remek hangzás, találó szöveg, nomeg a ribancok.. xD









