
„Ó, ha rózsabimbó lehetnék... Rám szállnának szépen a lepkék!” :)
Szancso | 2014.09.18. 21:30:11Arról nem is beszélve, hogy egy éjszakai pillangó, a nagy nyilvánosság előtt fuvolázik. ;D
Budapest ill. Magyarország víz alatt! ;)
A klímaváltozásra hívja fel a figyelmet a World Under Water weboldal, ami a Google képei segítségével mutatja be, mi történik majd a Földdel, ha nem teszünk semmilyen drasztikus lépést a környezetvédelemért. Bármelyik magyar vagy külföldi településre rákereshetsz!beela | 2014.09.17. 16:42:53A klímaváltozás egy figyelemre méltó dolog, ez azonban egy hatásvadász szamárság kontárul megcsinálva.
Lhasa, Tibet, 3360 méteres tengerszint feletti magasság: derékig érő víz. Szegény Kalkutta, szegény Antwerpen!

A híd... izé... kád túl messze van ;)
Findzs | 2014.09.05. 11:46:09de legalább elkaparta egy kis gondolat homokkal :)

Aki nem lép egyszerre, kacsasült lesz estére! ;)
bungle | 2016.02.02. 14:59:37GET THE DUCK OUT OF THE WAY!
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/54925_?categoryId=3&position=&large=1

Dél-Koreában így háborúznak :)

Idén a sétáló táska lesz a divat... :)
Szancso | 2014.07.28. 18:51:32Drogkereső macsek.
Macskamenta nehéz fejjel,
Táskába néz semmit sem lel.
Érzi hálátlan lett sorsa,
Hátsó lábát letaposta...;)

A brazilok még mindig ennyire frusztráltak a VB miatt? ;)
lilaflexninja | 2014.07.21. 08:52:10Én úgy értelmeztem, hogy nem annyira tudott beparkolni, és úgy gondolta, útban van a másik kocsi, ezért kicsit arrébb tolta. Nyugodt ember vagyok, de lehet, hogy ilyen szituban, ha az embert elkapnám áthajtanék rajta a saját kocsijával, de ha nem is kapnám el, de a prakoló kocsimat összetörve találnám és mellette ott parkolna a törő kocsi, hát valamivel rommá törném az övét is.
Persze lehet hogy van itt valami háttérsztori is, mondjuk a felesége szeretőjéé volt a kocsi, vagy a főnöké, vagy egyszerűen csak egy pöcs a hapsi. Illetve ahogy nézem, a jobb kereke a vonalon állt a nemtom milyen kocsinak (VW, Toyota?) és biztos úgy gondolta, hogy megleckézteti, hogy tanuljon meg parkolni.

Kiszivárgott felvétel a Star Wars VII németországi forgatásáról. ;)
Tooni | 2014.07.09. 23:02:07Veszélyes ám ilyen közel a "fekete lyuk"hoz :D

Nick Heidfeld 280km/h-ás sebességnél lepofozza „utasát” :)
solution45 | 2014.07.09. 14:59:21Zöld pokol!

Ezekkel a trappmancsokkal bekerülhet a Hülye Járások Minisztériumába. :)
eospower | 2014.06.20. 22:30:39Á inkább francia :D









