
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)
(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)Menyet | 2007.09.20. 13:58:52én bírom az ilyeneket ;) Király
Egy náágggyon kemééény bandával büntetünk ma:
Krekk - Temet a zúúúccaD-vid | 2007.10.12. 20:51:37én írtam nekik h ha "akárki vérét ontják" akkor találkozzunk és próbálják meg kiontani az enyémet...
sztem ha tényleg ezért lejönnek nagykanizsára akkor puszta kézzel tépem szét őket...

Öt utcaiak
A szakzsargonnal élve... büntetés! :Dbungle | 2008.10.17. 13:21:47alavez küldte:
Ha valaki hiányolta volna ŐKET... most újra itt vannak, már saját oldallal, letölthető zenékkel, új videókkal és minden jóval. :)
http://otutcaiak.netipar.hu/
(nekem egyébként 404 jön be a zenékre, videókra...)

Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)ndanika | 2007.08.27. 12:29:57Aranyos :D:D:D:D:D

Megmondtam előre, hogy óvatósan mássz fel a csőre!
1x kell leesni és...? :))))Schabee | 2008.03.02. 22:54:19XDXDXDXDXD

Hip Hop Violin
Instrumentálokat kísér a srác hegedűvel... eléggé büntet. :)pumukli | 2007.08.22. 20:29:29naevius youtube converter

Karóra, amiben van: 1Gb memória, FM rádió, bluetooth, 1.3 MP kamera + touch-screen. De miért ilyen bűn ronda??
three.d | 2007.08.21. 21:15:57Már nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet! Jó ez az óra, de azért na!

Szálisd az embereket jól:)
(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)DJ CSOTRY | 2007.08.20. 22:01:11ah lilu és mi van ha fejhalgatom van???:D
kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon jo dolga hogyha elbaszod a mondatokat még akkor is megértened és nem basznak le(jobb helyeken)
és azért nem irtam mert esküvő vot:D

Bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek
bandee1219 | 2007.10.22. 23:02:43Csakhogy ezek itt valszeg csatak részegek és ennyire futotta. :)

Malájziában ez történik a bűnözőkkel... (asszem ez se ül le egy darabig ;))
Szerintetek itthon is be kéne vezetni? :)dude | 2007.11.08. 21:26:06Ezzel egyetértek, bizonyos bűnökre még kevésnek is tartom.









