
Macskák a lézerpötty ellen
Semmi sem hozza úgy lázba a cicákat, mint ez a kütyü. Széles látószögű kamerával, lassítva, elképesztő minőségben nézhetjük meg a harcot, amit szabad szemmel csupán rohangálásnak érzékelünk.
Kútfejek ;)
szmoki deszperádó a vadnyugati k | 2012.11.20. 19:42:356:28-nál a kutas biztosra ment :o)

Végre egy hasznos kutya trükk! ;)
bungle | 2012.11.21. 14:25:26Vendel, a kutya már foglalt, de itt egy vadászgörény:
www.youtube.com/watch?v=kPAK_hszeUE
Esetleg be is küldhetnéd, ha már megnyerted... ;)

Mai cukizé: Pippin, az elhagyott őzgida és Kate, a pótanyukája :)
Winc | 2012.11.23. 15:53:22Hi!
Ez nem őz csak rokona, egy amerikai szarvasféle (Odocoileus hemionus columbianus) szerintem.
Másrészt fontos lenne hogy az emberek tudják hogy az őz nem hagyja el a kicsinyét hanem más szarvasfélékkel együtt amíg nem képes a kicsi elég gyorsan menekülni és lábra állni elfekteti cserjésekben magas fűben. A suta táplálkozik majd visszatér etetni és ápolni. Ha bárki "elhagyott" őzikét talál az erdőben ne nyúljon hozzá ne akarja "megmenteni" neki ott jó!
Az őz tartása nehéz körülményes, igényes állat, még tapasztalt gondozóknak sem mindig sikerül felnevelni. Átlag ember meg főleg ne próbálkozzon.

Így pakolják ki és be az igazi kutyáknak (300 kiló felett bazze!) való jutalomfalatokat!
bungle | 2013.02.22. 11:32:36Köszi, cserélve.

Elöl fut a nyúl, mögötte egy kutya, a kutya után egy ember; és az ember kiabál, mert előzni akar! :-o
thisisreal | 2012.11.14. 22:45:51"A gazdám már megint nem szedi a Prostamol Unot. Na rohanjunk!"

Kutyalone
Gábor-79 | 2012.11.13. 14:20:48Azt hiszem nem panaszkodom többet, amiért a macskák összeszőrözik a párnát :-D

Mai cukizé: Meysi, a 3 hónapos zsebkutya :)
A súlya megegyezik egy hörcsög súlyával. Ő a világ legkisebb kutyája, azonban a hivatalos eredményig várni kell, amíg eléri az egyéves kort, akkor bekerülhet a Guinness Rekordok Könyvébe.Szancso | 2012.12.09. 20:06:20http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4He6ONBZQsI
:DD

Bárcsak a feleségem lenne ilyen tanulékony! ;)

Hányat lép egy veréb... izé.. mopsz egy évben? :)
cripio | 2012.11.07. 22:26:51Szegénynek milyen buta képe van :D










Nem esett jól. Meg, ugyan nem ilyedetem (tudtam, nem egy Steven Seagal filmet forgatnak a környéken), de, nem tudom, látnék-e még, ha egyenesen a szemembe világítottak volna vele?