
Barbie Guerra, fitness modell. 2 éves korában vesztette el a karjait.
Agytumor | 2009.06.26. 12:20:53Felülés :D
Obama, a szuperelnök... És a kis videó el is mondja, hogy milyen csodás dolgokat fog még véghez vinni kis világunkban!
Lilu__cica | 2009.06.23. 11:01:33Most pávián vagy csimpánz?

Az apák napja egy világi ünnepnap, Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik (bár vannak, akik Ivók napját tartják apák napjának :)). Holnapig még van egy kis időtök, nyitva vannak az italboltok is... ;)
Addig is itt a világ egyik legjobb apukája! :Dkisadria | 2009.06.22. 14:40:29Nekem is..:D

„Drágám, megjöttem!” ;)
Ahogy a videóban is mondják, akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre! :Dnyehőce | 2009.06.20. 14:32:51Inkább valami óriás pókot, nem? :D
Mondjuk ilyet: http://www.break.com/pranks/giant-spider-scare.html

Agresszor utcai harcos találkozik a házi kedvenccel. :D
Házi jószág is tud agresszor lenni kisebb kutyákkal, ha nem szólnak rá. Nekem egyszer meg kellett fognom a barátnőmét és bezárni egy másik szobába, mert haverom kiskutyáját simán betámadta.
Hadd ajánljam kedves barátom, Geri képeit. Nem szétfikázni! :D
Nusihusi | 2009.06.22. 05:38:40Jó képek, főleg a postkép:)
Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :Dhumanhades | 2009.06.15. 13:39:46azert laccott azsuri pofajan, h "ezt lehet megsem kellene"

Cigi trükk.
Nusihusi | 2009.06.15. 23:41:34És majd leégeti a haját, vagy felgyújtja a lakást:P

Barbie csocsó.
Nusihusi | 2009.06.15. 23:46:30Hüvelygombás Barbie helyett...:P

A brazilok ilyen kedves, barátságos népség, még a bankrablóknak is segítenek. :D
qwertyuiop | 2009.06.10. 17:48:37Egységben az erő :)









