
Budapest (tévé), Budapest (tévé), te csodás...
Kezdjetek félni!Máln@ | 2007.12.27. 17:33:28hm....ha haját átfestjük,rövidebb szoknyát adunk rá,feltömjök mindenét szilkonnal,elvágjuk a hangszállait(!!!!!!!!!!),adunk neki egy doboz Veet szőrtelenítőkrémet,normális közönséget,elveszünk tőle pár mínusz kilót,akkor TALÁN végig lehetne nézni,beletekerés nélkül!Amúgy összesen 3 percet bírtam belőle.................És ezt pont órákkala lefekvés előtt....apám..ezt még este 11kor is hallani fogom a fejemben.BudaPEST budaPest te CSODÁÁÁÁÁÁÁÁS.........ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KILL YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Ma is büntetünk, de ne aggódjatok, legyetek vidámak! ;)
bandyka | 2007.11.13. 18:22:16mégilyetbasszusettőlmeghalódokitthelyben:)

Sörös üveg törés. Nagyon érdekes. (JunkieEQ, legközelebb szöveget is írsz hozzá? - bungle)
Nico_71 | 2007.11.17. 18:34:33Ezt a trükköt, már gyerekkoromban is ismertem (20-25 éve)
Olyan üveget kell választani, aminek az alján van biztonsági "szelep". (egy bemélyedés, lyuk féleség) avval sokkal egyszerűbb. A jól kiválasztott üveg alja egyben lejön. :-))
Jó kis fogadást lehet belőle csinálni. Nekem bejött párszor. :-))
- Harcművészvagyöcsém? - érdeklődik a delikvens
- Igen. - szólt az inteligens válasz
- Mutass valamit! - noszogat az ürge
- Én nem verexem. Ésszel kell harcolni.
- No, ne mááá.
- Jó. Fogadjunk leütöm egy üveg alját.
- Okés.
Lecsaptam az üvegre. És egyik ürgének sem jutott eszébe a fizika. :-DDD

Condom Song - India már megint büntet!
dude | 2007.11.08. 22:16:05Nekem meg a maiak közül a 300 zenéje jön be legjobban (Fever Dream)!

Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).
(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)Makkász | 2008.02.23. 10:02:20Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D

String Avoider
Vidd végig a cérnakígyót az útvesztőkön!(nyugi, nem ijesztegetős játék - bungle)Kikike | 2007.11.17. 16:58:25ez nagyon extra király játék:D

A mai büntetés: a 70-es évek japán sci-fi robotjai megspékelve Korda Gyuri latino változatával! A rekordom 1 perc 8 másodperc...
cimpi | 2007.12.29. 18:53:25ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!Egyszerüen zseniális csak kár hogy rövid volt!!!

Csodájára járnak egy argentin kisvárosban az egyik játszótér hintájának. Az ülőkén nem ül senki, mégis mozog, mintha valaki vagy valami hajtaná. A tudományos magyarázat egyelőre késik.
(ezt többen is beküldték ma - Lizsu, punyukli -, de gvereb1 már tegnap este felrakta - bungle)mr.sugar | 2007.10.31. 11:59:08Gondolom ha ráül egy gyerek, akkor már nem megy...pedig milyen jó lenne! nem kellene lökni magadat =P

K.O Lacitól te is K.O. leszel!
karaj | 2007.10.29. 16:04:50Aztakurva...Hol tartunk???:S:S Ez meg már milyen, ezt komolyan leadták...nem hiszem el.De jó hogy nem nézek tv-t, mondjuk ilyen láttán szét is törném:)...A zsírbüfé full pösze ráadásul az a kurva playback se megy neki, háttérben meg agyonverik szegény csajt , a sonakfejű meg magába:):):) Atya ég, ezanemmind1...:P:P TÓÓÓJJJJJJADNEKIIII......!!!

Kamaz két keréken! :D
(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).dega44 | 2008.07.23. 00:39:03130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima rövidplatós 130-as, 6000 ccm-el









