
Christmas Is Here (egy kis karácsonyi büntielőzetes!)
bandee1219 | 2007.12.05. 17:42:20Hmmmm, nem rossz. :)
Nem lehet elég korán kezdeni?
bandee1219 | 2007.12.03. 21:09:21És van bunkitok? Anélkül ne is lehet az igazi. :)

Fájjon nektek is!
bandee1219 | 2007.12.03. 19:06:23Tény, hogy van gond. Sokan csak így találnak munkát, de csak a vállalkozó miatt és nem azért mert csak. Egyszerűen nem akar fizetni utánuk, de ha ezt a törvényt nem tartatják be, akkor a többit se? Nem örülnél, ha mindenki lopnna, erőszakolna, ölne (mondjuk téged v. akárkidet)... És ha baleset éri valamelyiket, a többi ember fizeti az ellátást, ami nem olcsó, még ha el is oszlik és nem hiszem, hogy élete végéig kapna rokkantságit így.

bocsna...tenyleg nem megy ez nekem..
(értsd: Angi keres vállalkozó kedvűeket, akik megírják helyette a post szövegét - bungle).bandee1219 | 2007.11.25. 22:18:23Ennek sem tudom, mi baja lehet... ^^
http://www.youtube.com/watch?v=LUMAXxE8psE&feature=related

Böffentek, nincs semmi baj.
(én úgy látom azért van gond...)Lizsu | 2007.12.03. 17:38:03De azért csak leszedte a netről...
Ezek után ne mondj semmit, mert már nincs miről veszekedni.
Pont
Sokszor büntettünk már indiai videóklippekkel (a Thriller hatásától még mindig sokan a mosolygóban nyomják az ágyat...). Persze az egész lehet, hogy apró félreértéseken alapult. Most végre megérthetjük gondolataikat, hiszen Susmita Sen dalszövege angolul feliratozva merőben más megvilágítás alá helyezi a mondanivalót. :)Bizsu | 2007.11.21. 19:47:20engem is megindított. ha gondolod van még. ;) =)

Pimpinkin egy cukor kis nyuszimusz, aki hidd el sosem lesz alamusz!
csicsilla | 2008.03.28. 09:54:19hàt az ugy voooolt hogy Pimpinkinnel sokat logtunk együtt ...:$nem hittem hogy ez napvilàgot làt...

Evribáááááári... az atompéntek folytatódik (ennyire rosszak voltatok a héten)! :D
Purple | 2008.01.25. 18:32:05bakkker... oscar díjat!!!! most!!!

Shingo Mama - Shingo Mama no Oha Rock
A japánok válaszolnak az atomtámadásra... ;)Lókötő Lajos | 2007.11.18. 00:13:00Ínyenceknek már hozzáférhető az angol feliratos változat is :D

Magyar Kajliminyóg! Nem is kell több nekünk.
AB | 2007.11.26. 13:22:52Annnyira jót röhögtem. Köszönjük Ádám&ATV!









