
Azért én remélem nem ez a hivatalos módja az autók felrakásának egy trélerre
Nebel | 2018.05.25. 15:07:28Erős a gyanúm, hogy ez a kocsi a bontóba ment a trélerrel azért került így fel rá.
A digtális korszak egyik sajátossága, hogy élőben közvetíthetjük a saját halálunkat
Fortresscomm | 2018.05.27. 23:21:16Ehhez ne tegyél hozzá semmit!! Nem lehet hozzá tenni semmit. Egész embert kíván?! Mindenkinek beleverném a fejébe, aki számára kérdéses: A közúti közlekedés nem dodgem a vidámparkban, emberek! Mások életével szórakozni? Otthon, a fotelban kell bambulni!!! Remélem, aki az én életemre veszélyes, azelőtt belepusztul, mielőtt hozzám közel kerülne!

Daniel Kordan munkáira csak egy szó van, csodaszép

Motor - motor hopp-hopp másik mocin ugrál
makkasz1 | 2018.05.24. 17:01:34Pumpa-pumpa hopp hopp más idegén ugrál :D

Füves sör! Mi lesz a következő? Herbálos vodka?
lesszi | 2018.05.26. 21:24:24megjegyzem létezik HERBAL vodka a kalinkának van.
https://italkereso.hu/media/item//kalinka-vodka-1-liter-xxl.jpeg

Ha van elfekvőben 28 millió dolcsid, most megveheted az NBA legenda, Shaquille O'Neal kecóját
2880 négyzetméteres és még egy egyiptomi tematikás szoba is van benne, természetesen a profi beltéri kosárpálya mellett.
Gyönyörűek a fluoreszkáló korallok
Kivéve ha tripofóbiád van, akkor nem ez lesz a kedvenc videód.
Te éreznéd a 30 ezer forintnyi különbséget a két tészta között?

Atomcuki ahogy ez a husky 5400 labda között játszik
Az 57. másodperctől jön a lényeg.hawkeye | 2018.05.19. 10:41:01A husky tényleg aranyos, de azt a szemüveges, szőrös kretént ki lehetett volna vágni.
Legalább a videóból... :)

Az Erő ezzel a könyvtámasszal van









