
I Hope They Serve Beer in Hell
"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."
Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.
IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D
Imdb | Kritika a könyvről
Csináld magad hulladék cipő.
Nusihusi | 2009.09.18. 02:07:21Első látásra gépalkatrészeknek tűnnek:)

Kicsit
betegStar Wars rajongó.bleacher | 2009.09.18. 14:21:26haha szopiszopi már bocsánat de látom hogy ott a földön kimaradt egy hely! amm a star warsos szönyeg odavág xd

Ha ezt a csirkeólban majd elmeséli... :)
Dieseldisc | 2009.09.08. 12:13:44Szerintem sem levágni viszik haza ... egyszerűen csak megetetik... a macskával :)
Így gázolták el azt a motoros rendőrt Hollandiában szeptember elsején, aki csak tiszta utat akart csinálni a közeledő mentőautónak az autópálya felhajtójánál.norbalia | 2009.09.08. 10:29:52Lol te fostarisznya!!!!!! Mi az hogy szelsojobbos? Te elvetemult idiota. Valaki azert szelsojobbos, mert gyuloli a korrupt mocskos zsernyakokat? Na huzzal vissza izraelbe te szdsz-es kamposorru berenc!!!!

Valahol el kell kezdeni... :)
Registraal | 2009.09.06. 21:24:47Hátööööö Izé, ez IZÉ a javából...
Nagy respekt a Bonanzának, annak idején sokat jelentett nekünk az akkori kollégiumi évek alatt.
Ákosnak a harmadik albuma körül éreztem először úgy, hogy Na Ez már nem ugyanaz, és ugyan nem volt kiábrándító, de sablonos lett szerintem...
Ha akkor lett volna Internet ők sem lettek volna ennyire "híresek", mert mindenki letöltötte volna a cd-t és nem pedig megveszi....
Ja, nekem megvan az összes Bonanza NagyLEMEZ !!!! :-)

Rossz a kategória.. nem Cikizzé, hanem...
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:20:18Egyébként nekem bejön ez a röhögös csajszi!!

Lennél-e "rosszfiú" kommandós gyakorlaton? Vagy lehet ez is a kiképzés része, hogyan bírjuk csicsergésre a túszt? :D
Kapitány | 2009.09.03. 13:15:10Nem kötekedni akarok, csak érdekelne...és nem ismerek guglit, de majd googlén rákeresek, ha már lusta vagy linkelni. :)

"Na ezt csináljátok utánam kétlábú barátaim!" :)
Nusihusi | 2009.08.28. 00:35:01Ügyes a kutya:) Na, ezt csinálja utána valaki:D

A Pogo Stick sporteszköz áldozatai. :)










ROFL!