Az idei TGS-en a csinos hostess lányok mellett felbukkannak a cosplay, japán lányok, akik a japán játékipar legismertebb karaktereit testesítik meg, élőben. Egyedi kosztümök, bájos mosoly, nagy barna szemek. Fogyasszátok egészséggel!
A jövő diszkópatkánya 2.
Schabee | 2009.10.01. 22:33:24a kiscsávó nagyon érzi :D

Bár február óta börtönben van Hunvald György, mégis havi 742.560 forintot keres.
chaby63 | 2009.09.23. 21:21:06Nincs valakinek képe a Hunvald csajáról. Lehet, hogy nagyon jó nő és megérte az adónkból patronálni.
Maki monnyon le.

A moszkvai metró romantikája (bár nyilván van más országból is kép, de a többség tényleg orosz...).
Laci | 2009.09.24. 16:01:4820 éve is van, hogy a volt vállalatomból 3-4 tagú dakotáció (oroszúl: delegacija) ment Párizsba. Volt tolmács (szpravocsnyik, da?). Mondta nekik addig maradhatnak a föld alatt míg fel nem jönnek. Voltak ott üzletek, kirakatok, meg minden. Érdekes volt, néztek, orrukat nyomták az üveghez, de zsebük üres volt, ezért nem mertek bemenni.
Egy dolog (egészen kicsi) azért kellett volna, de hol?
Szemfüles (nevezzük így így) felfedezett egy ajtót amin nemzetközi jelzések voltak. Kilincs nem volt rajta. Gondolták a daakoták: "Ide a büdös életbe nem fogunk tudni belépni."
Sólyomszem (nevezzük így így), egy moudulattal megigazította 3. és 4. szemét az orrán, s közelebb jött, hogy lásson. Csodák csodájára, mint a mesékben (lásd pl. 1000 éjszaka: "Szézám tárulj!") kinyílott az ajtó. Belépnek (indián)sorban. Először sötét van, azután lőn világosság. Fülkék vannak. Jöhet a Jajdejó!... Azután? Valami van túloldalt: mosdókagylók.
"Akkor mossunk kezet!" - szólt Szemfüles - de hol itt a csap amit tekerni kell?". Sólyomszem kissé rosszúl látott, közelebb ment, keze a cső alá került és láss csodát: megindúlt a víz és folyt.
Aki nem hiszi, járjon utána.

Te bevállalnál egy kis rodeót? :)
Cheebeeke | 2009.10.05. 18:02:32Persze, simán kipróbálnám xD

Jól vagy? :D
bleacher | 2009.09.18. 14:19:32erre egyszerü válasz van sok vakegér egy helyen vagy sok sügér? xd

Top 10 Sky Bars
bigyminyő | 2009.09.14. 23:11:55Húúúúú.....nagyon jók!
De mi van,ha elromlik a lift????....Tériszonyom van de bármelyikbe szívesen szürcsölgetnék egy fini koktélt...persze ha meghívna valaki,mert kipengetni nem tudnám az árát....:)

Adobe AIR alapú világrádió. Pici, és baromi jó.
Magyar adók is vannak szép számmal.AndyMcNab | 2009.09.14. 16:29:36Jó a fotód :)

Ha ezt a csirkeólban majd elmeséli... :)
Dieseldisc | 2009.09.08. 12:13:44Szerintem sem levágni viszik haza ... egyszerűen csak megetetik... a macskával :)

Barátok Közt - Terminator verzió
anna432 | 2009.09.16. 15:28:21régen legalább elég szar volt ahhoz hogy vicces legyen, de most..










http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/best-female-street-fighter-costumes.html